תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

שון ג'יימס חתם במכבי אלקטרה ת"א

הסנטר האמריקאי שון ג'יימס (27, 2.08 מטר) חתם במכבי אלקטרה ת"א. בלאט: "מאוד שמח על ההצטרפות של שון, הוא מתאים לדרך ולהשקפה שלנו במכבי ת"א. כאדם יש לו אופי יוצא מן הכלל וכשחקן יש לו איכויות מרשימות ביותר".

30/05/2011
ראשי · חדשות · שון ג'יימס חתם במכבי אלקטרה ת"א
שון ג'יימס חתם במכבי אלקטרה ת"א

הסנטר האמריקאי שון ג'יימס (27, 2.08 מטר) חתם במכבי אלקטרה ת"א. ג'יימס, יליד ניו יורק שהחל את הקריירה במכללת נורת'איסטרן, הוא מהחוסמים הטובים בתולדות המכללות בארה"ב: השיג 5 טריפל-דאבלים ב-NCAA המדרגים אותו במקום השלישי בקטגוריה זו, והוא מחזיק בשיא החסימות בליגת המכללות לעונה אחת עם 6.53 חס' למשחק ב-2006.

ג'יימס שיחק בשלוש העונות האחרונות במדי בני השרון. בכל אחת מהעונות האלה הוא סיים כמלך החסימות של הליגה הישראלית, ובעונה האחרונה סיים אף כמלך הריבאונדים וכשחקן עם המדד הגבוה ביותר בליגת לוטו. בעונה האחרונה העמיד ממוצעים נפלאים של 26 נק' מדד, 13.5 נק', 11.1 ריב' ו-3.2 חס' למשחק. ב-26 משחקים בעונה הסדירה השיג ג'יימס 13 פעמים דאבל-דאבל!

שון ג'יימס מול סופו ומכבי

המאמן דיויד בלאט אמר היום: "אני מאוד שמח על ההצטרפות של שון, הוא מתאים לדרך ולהשקפה שלנו במכבי ת"א. כאדם יש לו אופי יוצא מן הכלל וכשחקן יש לו איכויות מרשימות ביותר. הוא מתאים לנו ספציפית כי יחזק אותנו מאוד בדברים שהיו חסרים לנו העונה - ריבאונד וחסימות - שני מרכיבים שתמיד אפשר וצריך לחזק בקבוצה, אף פעם אין לך יותר מדי מהם. לשון יש ניסיון רב בליגה הישראלית, הוא ללא ספק ממצטייני העונה, והוא יעזור לנו מאוד גם באירופה. הקו הקדמי שלנו היה חזק, אך עכשיו יהיה חזק עוד יותר".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×