תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

מכבי ערכה 'Hangout' חדשני ב+Google

מכבי אלקטרה ת"א בשיתוף גוגל ישראל ערכה Hangout חגיגי וראשון מסוגו בישראל, בהשתתפות דיוויד בלאט, דיוויד בלו ודריק שארפ, הישר ממלון הקבוצה בבלגרד.

29/12/2011
ראשי · חדשות · מכבי ערכה 'Hangout' חדשני ב+Google
מכבי ערכה 'Hangout' חדשני ב+Google

כששתי אימפריות נפגשות. מכבי אלקטרה ת"א ערכה מיד לאחר הגרלת הטופ 16, Hangout מיוחד, חדשני, וראשון מסוגו בישראל, בעמוד ה+Google של הקבוצה, ישירות ממלון הקבוצה בבלגרד סרביה, שם נחה הקבוצה בין שני המשחקים בין רדניצ'קי והמופארם ורסאץ'.

באירוע, בו נכחו מאמן הקבוצה דיוויד בלאט, מותיקי הסגל דיוויד בלו, וההפתעה של עוזר המאמן דריק שארפ, והונחה ע"י כתב ערוץ הספורט, רועי גלדסטון, השתתפו גם 8 אוהדים ברי מזל, שזכו להיות הראשונים לראיין את השלושה על תוצאות ההגרלה, ובנוסף, להיות הראשונים בישראל שעורכים מסיבת עיתונאים פרטית עם הצוות המקצועי והשחקנים.

במהלך השבוע האחרון פירסמנו יחד עם חברת גוגל ישראל, פרסומות בכל רחבי הרשת, שסחפו מאות אנשים לעמוד ה+Google של מכבי אלקטרה ת"א, ועשרות מהם ביקשו להשתתף בחוויה המדהימה שהתרחשה. ההפתעה השניה של הערב, הייתה שהמועדון יעניק זוג כרטיסים למשחק בית של מכבי אלקטרה ת"א לכל משתתפי ה-Hangout.

ולכל מאות האוהדים שלא השתתפו באירוע והביעו התעניינות, אנו מבטיחים כי זו רק הסנונית הראשונה, ואנו ניתן לכל אחד ואחת הזדמנות להתחבר אל הקבוצה, לא משנה היכן הוא נמצא אוהיכן הקבוצה נמצאת, ואם יש ברשותו סמארטפון, טאבלט או מחשב, העיקר שיהיה לו +Google.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×