ראשי  >  חדשות  >  להבטיח את מקומכם בפיינל-פור של היורוליג? אפשר כבר עכשיו!
להבטיח את מקומכם בפיינל-פור של היורוליג? אפשר כבר עכשיו!
להבטיח את מקומכם בפיינל-פור של היורוליג? אפשר כבר עכשיו!
מעתה לא צריכים יותר לרכוש כרטיס כדי להבטיח מקום בפיינל פור, כל שצריך הוא לרכוש אופציה לכרטיס בתשלום נמוך ומשתלם הרבה יותר.
26/12/2010
חברת Ticket2Final והיורוליג (Euroleague) הודיעו על הארכת החוזה בין שתי החברות לשלוש שנים נוספות. ההסכם, בשווי 850,000 €, מאשר מחדש את מעמדה הרשמי של Ticket2Final כשותפה רשמית של היורוליג.

אירוע הפיינל פור 2011 יתקיים בעיר ברצלונה בתאריך 06-08 במאי. אוהדי קבוצות היורוליג יכולים להזמין כרטיס מראש, ולרכוש אותו במחיר רשמי, רק אם קבוצתם תעפיל לפיינל פור. כבר היום ניתן לרכוש את השירות דרך אתר האינטרנט של החברה בכתובת https://www.ticket2final.com. הזמנות האוהדים נרשמות לפי שם האוהד וקבוצתו – במידה והקבוצה מעפילה למשחקי הפיינל פור, האוהד זכאי, אך אינו מחוייב, להמיר את ההזמנה שלו לכרטיס רשמי של היורוליג. ככל שהאוהד מקדים להזמין את השירות, כך מחירו נמוך יותר.

"בעקבות ההצלחה בעונות האחרונות, אנו שמחים לחדש את השותפות שלנו עם חברת Ticket2Final ולהאריכה בשלוש שנים נוספות", אמר אלכס פרר כריסטיאנסן מנהל שיווק בכיר של היורוליג בכדורסל. "שירות יחודי זה מבטיח לאוהדים לצפות בקבוצתם במחיר כרטיס רישמי, ולשריין מקומם כבר בתחילת עונה."

איל בכור מנכ"ל חברת Ticket2Final ציין, "לא צריכים יותר לרכוש כרטיס מראש מבלי לדעת אם קבוצתך מעפילה לגמר, השירות היחודי שלנו נותן מענה מושלם לאוהדים, שיכולים לשריין מקומם במשחקי גמר ברחבי העולם, חודשים ארוכים מראש, ולהחליט אם לרכוש את הכרטיס רק בסמיכות למשחק".

אודות Ticket2Final:

חברת Ticket2Final https://www.ticket2final.com מתמחה במתן פתרונות איכותיים ואמינים למכירת כרטיסים מוקדמת, ומתן פתרונות ניהול מתקדמים עבור אירועי ספורט ברחבי העולם. החברה מספקת פתרונות מותאמים לארגוני ספורט, ומוגנת בפטנט. החברה מובילה בתחומה ומשתפת פעולה עם אגודות רשמיות בענפי ספורט שונים באירופה.

כתבות נוספות
 
Maccabi Tel Aviv and Armani Milano in Chicago (October 1 2015) Maccabi Tel Aviv and Armani Milano in New York (October 4 2015)
×כניסה לחברי מכביסט
אם זוהי הכניסה הראשונה שלך למערכת,
יש להחליף סיסמא טרם הכניסה.
לחץ כאן לשינוי סיסמא
×
אני מסכים לתנאי השימוש

×