תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

גיא פניני הושעה עד הודעה חדשה, בוטל מינויו כקפטן הקבוצה

שחקן מכבי אלקטרה ת״א, גיא פניני, הושעה ממשחקי הקבוצה עד הודעה חדשה. כמו כן בוטל מינויו כקפטן הקבוצה והשחקן נקנס ב-100,000 ש״ח.

03/12/2012
ראשי · חדשות · גיא פניני הושעה עד הודעה חדשה, בוטל מינויו כקפטן הקבוצה
גיא פניני הושעה עד הודעה חדשה, בוטל מינויו כקפטן הקבוצה

הנהלת מועדון הכדורסל מכבי ת"א התכנסה הערב ושמעה את הסבריו של גיא פניני לגבי האירועים שהתרחשו בינו לבין שחקן הפועל ת"א יונתן שולדבראנד במהלך הדרבי התל אביבי שנערך אמש.

פניני הסביר לנו כי במהלך המשחק שולדבראנד התגרה בו מילולית ופיזית, וכתגובה לכך גיא התבטא כלפיי יונתן באופן בוטה ובלתי ראוי לחלוטין. כמו כן, הדברים נאמרו בלהט המשחק, וברור מאליו שלא התכוון לפגוע באיש.
גיא מבין שהדברים שנאמרו אינם מתקבלים על הדעת ובשום אופן לא מצדיקים תגובה שכזאת.
גיא פניני: "אני רוצה להתנצל ממעמקי ליבי על הדברים הקשים שנאמרו על ידי במהלך הדרבי. אני מתנצל בפני יונתן ומשפחתו, בפני המועדון שלי מכבי ת"א, חבריי לקבוצה, כל אוהדי הספורט ובפני כל מי שנפגע מדבריי.
כמו כן ברצוני להביע את התנצלותי הכנה בפני משפחתי, שהינה ניצולת שואה. אני מרגיש שאיכזבתי את ענף הכדורסל, את המועדון, את הקהל ואת כל האנשים שיקרים לי - ובעיקר את עצמי. כמי שאמור להוות דוגמה לצעירים ובני נוער, ולשמר את הערכים עליהם גדלתי בבית ובמועדון, אני מתבייש בעצמי ובאופן בו פעלתי.
אני אכבד כל החלטה שהמועדון יקבל, ואעשה כל דבר לכפר על הטעות שביצעתי"
לאחר ששמעה את דברי השחקן והתנצלותו הכנה, הנהלת הקבוצה אינה יכולה להשלים עם דרך התנהגותו. מעמדו כשחקן וכקפטן הקבוצה וכמי שמייצג את ערכי המועדון, מחייב איפוק וסובלנות כפולה ומכופלת.
לאור האמור לעיל, מחליטה הנהלת המועדון כי:
מינוי השחקן גיא פניני לקפטן הקבוצה מבוטל עד תום עונת 2012/13.
השחקן מושעה ממשחקי הקבוצה במסגרות השונות עד להחלטה חדשה.
יוטל קנס על השחקן בסכום של 100,000 ₪ שיועבר כתרומה לארגון וולונטרי בתיאום עם השחקן.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×