תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
בעידן ובו התרגלנו לבצע את רוב הפעולות הצרכניות שלנו בצורה מקוונת ובכמה לחיצות כפתור, הרי שהחברה, אשר מאחוריה עומדים כמה מהשמות הבכירים בענף הביטוח הישראלי, שמה לה למטרה לרתום את כל החידושים הטכנולוגים האחרונים במטרה להנגיש את ענף הביטוח ללקוחות בצורה שקופה וידידותית.

הפלטפורמה המקוונת של weSure מאפשרת ללקוחות לנהל את מגוון הביטוחים שלהם בצורה מושכלת - בכל שעות היממה, ובאותה הנוחות אליה כבר התרגלו בעת הזמנת מונית, רכישת חופשה או מנוי למשחקי מכבי Playtika תל אביב.

www.we-sure.co.il


Rapyd היא חברה המתמחה בתשתיות תשלומים ויודעת לתקשר עם למעלה מ-900 שיטות תשלום שונות ב-105 מדינות. הייחוד של החברה הוא במציאת פתרונות תשלום מקומיים כמעט בכל נקודה על הגלובוס.

www.rapyd.netהיא המובילה העולמית במשלוחי אקספרס ולוגיסטיקה בינלאומיים, מספקת מכלול רחב של שירותים איכותיים ומתקדמים, העונים על כל צורכי שרשרת האספקה. באמצעות רשת עולמית המכסה יותר מ-220 מדינות ו 120 אלף יעדים, צי של 250 מטוסים וכ- 300 אלף עובדים מסורים בעלי מומחיות מקצועית חסרת תחליף ברמה העולמית והמקומית כאחד, מעבירה DHL מדי שנה 1.5 מיליארד משלוחים. 

DHL מעניקה חסות ומשמשת שותפה לוגיסטית לאירועי ספורט בינלאומיים, כמו סבב מירוצי המכוניות היוקרתי פורמולה 1, ולקבוצות מובילות בעולם, כמו אלופת אנגליה מנצ'סטר יונייטד.  במסגרת חזון DHL, המתבסס על עוצמה מקומית בפריסה עולמית, נחתם שיתוף פעולה עם מכבי תל אביב, אלופת ישראל וסגנית אלופת אירופה, אשר בדומה ל-DHL, מגלמת ערכים של מצוינות, מחויבות אישית, הישגיות, עבודת צוות ודבקות במטרה, יחד עם הגינות ותרומה לקהילה. 

אנו מאחלים למכבי ולאוהדיה עונה מוצלחת!

www.dhl.co.ilנייקי הוא מותג הספורט המוביל בתחומי הלבשה, ציוד והנעלת ספורט בעולם. החברה, שהחזון שלה הוא להביא השראה וחדשנות לכל ספורטאי בעולם, נותנת חסות למועדון משנת 2002.

www.nike.com

איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×