תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

נהריה - חזרה גנרלית לקראת סיינה

במשחק האחרון של מכבי ת"א לפני הפיינל פור תתארח מכבי אצל עירוני נהריה (20:50, ערוץ 10) בעין שרה ותקווה לנצח ןלשמור על המקום הראשון.

26/04/2008
ראשי · חדשות · נהריה - חזרה גנרלית לקראת סיינה
נהריה - חזרה גנרלית לקראת סיינה
ביום שישי הקרוב, פחות משבוע ימים מעכשיו יעלו שחקני מכבי תל-אביב לאולם במדריד לקול תשואות של אלפי צהובים ביציעים. אבל קצת לפני כן, יש לאותם שחקנים משימה קצת אחרת, נצחון על עירוני נהריה. הקבוצה יוצאת משרשרת הפסדים קשה, מנצחת פעמיים ומתמקמת לה במקום הרביעי שמוביל הישר אל הפיינל פור של ליגת העל. עם האוכל כידוע, בא התאבון, והנהריינים לא ירצו לעצור כאן.

בשביל לנצח מחר החבר'ה יצטרכו לתת הרבה גוף. מי שתפס את עצמו בידיים, נמצא בכושר מצוין והוביל את נהריה למקום הרביעי הוא עידו קוז'יקרו ובו תצטרך ההגנה של מכבי ת"א להתמקד על מנת לעצור את נהריה.

שרף אמר הערב בתום האימון המסכם של הצהובים: "אנחנו מתחילים שבוע חשוב מאוד לנו. חשוב לנו לשחק' טוב בנהריה ולאחר מכן להתכונן לסיינה. צריך להכניס אנשים לאווירה של כל העניין. אנחנו מדברים הרבה, זה משחק חשוב בגלל שהוא קרוב לפיינל פור, צריך לשחק כדורסל טוב ולנצח".

גם טל בורשטיין לא מקל ראש ביריבה מהצפון: "המשחק הזה חשוב לנו, אנחנו רוצים לנצח את נהריה. זאת הכנה לחצי גמר ואנחנו לוקחים את המשחק במלוא הרצינות. מתחילים קצת להרגיש שהפיינל פור מתקרב, התקשורת מורגשת יותר, אנחנו עובדים טוב וכולם רוצים להגיע בצורה טובה. זה לא מבלבל להתכונן במקביל. כל העונה אנחנו רגילים לשני משחקים בשבוע. היכולת ביום ראשון יכולה להשפיע על יום שישי, אנחנו רוצים להגיע מוכנים ולשחק טוב מחר".

הקפטן, דרק שארפ רוצה להחזיר לאוהדים על ההפסד באולם הפחים: "אנחנו מבינים שההגנה שלנו לא היתה טובה במשחק האחרון, אנחנו רוצים לשחק טוב 40 דקות. אסור לנו לשחק רק בחמש הדקות הראשונות או האחרונות".

יתר משחקי המחזור: הפועל חולון - עירוני ר"ג, הפועל גליל עליון - מכבי ראשל"צ, עירוני אשקלון - הפועל גלבוע\עפולה, הפועל ירושלים - בני השרון (שני).מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×