תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

טל: "במילה אחת - הולך להיות שמח"

מכבי ת"א יצאה לפיינל פור, כבר התאמנה ומתכוננת ליריבה האיטלקית. ניקולה: "אי אפשר להסביר במילים מה יקרה שם".

30/04/2008
ראשי · חדשות · טל: "במילה אחת - הולך להיות שמח"
טל: "במילה אחת - הולך להיות שמח"

מכבי תל אביב יצאה למדריד למשחקי פיינל פור היורוליג אותם תפתח ביום שישי ב-19:00 שעון ישראל במשחק מול סיינה, אלופת איטליה. נוכחות של אוהדים לא נרשמה בנתב"ג, ובקבוצה העריכו כי אלו יורגשו בעיקר מחרתיים, ביום המשחק מול סיינה, אז תושלם הרכבת האווירית מישראל לספרד.

במכבי שמרו על אופטימיות לקראת המשחק ודיברו בעיקר על שני הדברים: השוואת רמת ליגת ווינר למשחקי המפעל האירופי הבכיר והאמונה כי למרות שמרבית שחקני הסגל לא חוו פיינל פור – ניתן יהיה לחזור עם הגביע לתל אביב.

צפו במכבי נוחתת במדריד

"הקבוצות שהגיעו לפיינל פור לא נוסעות לשם כדי להפסיד", אמר המאמן, צביקה שרף, "אנחנו לא שונים מהאחרים. אנחנו מכירים את סיינה. זה המעמד הכי מכובד שיש באירופה וכולם רוצים להגיע אליו. אחרי עונה עם כל כך הרבה טלטלות הצלחנו לעשות את זה. ננחת ונכין את השחקנים למשחק".

"קשה להסביר לשחקנים במילים את מה שהולך לקרות שם", אמר ניקולה וויצ'יץ', "סביר להניח שכשחלקם יגיעו לשם הם לא ישנו בלילה. אי אפשר להסביר את זה במילים, צריך פשוט לעבור את זה. צריך לזכור גם שהליגה הישראלית העונה יותר חזקה מהיורוליג. אני לא זוכר עונה בה הפסדנו שבעה משחקים בליגה".

"אני מאמין שאפשר לעשות את זה", הוסיף יותם הלפרין שגם כן בחר להתייחס לכשלונות האחרונים של מכבי בזירה המקומית, "אנחנו מגיעים למשחק אחד וצריכים להתנתק ממה שעובר עלינו בליגה".

טל בורשטיין, אחד שכבר היה במעמד המכובד לא פעם, אמר: "במילה אחת – הולך להיות שמח. ברגע שננחת שם שחקנים ייכנסו לפוקוס בגלל האווירה המיוחדת והדברים שמסביב. אני חושב שאפשר להתנתק ממה שקורה בליגה למשחקי הפיינל פור".

צפו בדריק שארפ מדבר מיד לאחר הנחיתה

יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי: "זה הישג גדול מאוד של הקבוצה. במיוחד אחרי שהדחנו את ריאל מדריד ואת ברצלונה, כשצריך לזכור כי הפיינל פור נערך בספרד. עברנו דבר דומה בפיינל פור ב-1994".

גיא גודס: "בליגה יש לנו בעיה שקבוצות משחקות עם הרכבים נמוכים ואז אנחנו צריכים להישאר עם השיטה שלנו או להתאים עצמנו להרכבים שלהן. באירופה הדברים קורים אחרת. זה מעמד מאוד מכובד. זה מרגש עבור מי שעוד לא היה שם ואנחנו מקווים לעשות את זה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×