תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

בלות'נטאל: "זה הזמן שלנו והמומנטום שלנו"

מכבי ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק מחר והפורוורד שופע אופטימיות. ביינום: "מה שעברתי בחודשים האחרונים רק מראה איזה בן אדם חזק אני".

01/05/2008
ראשי · חדשות · בלות'נטאל: "זה הזמן שלנו והמומנטום שלנו"
בלות'נטאל: "זה הזמן שלנו והמומנטום שלנו"

מכבי ת"א ערכה את האימון המסכם לקראת משחק חצי הגמר מחר מול סיינה, והאיטלקית התאמנה מיד אחריה. השחקנים האיטלקים נראה מאד מאד אופטימיים וגם דיברו בצורה כזו.

שון סטונרוק: "מכבי קבוצה חזקה שמשחקת חזק ויהיה לנו מאוד קשה מולם אבל לנו יש קלעיםק טובים מה שמהווה יתרון מאוד חשוב לנו. למכבי בניגוד אלינו יש שחקנים גבוהים אבל זהו חסרון שאנחנו מתמודדים איתו כל העונה וננסה להפוך את זה ליתרון כמו שעשינו עד עכשיו בעונה, ולנסות ליצור לנו מספיק הזדמנויות לטובתינו. כל הקבוצות ביורוליג חזקות וידענו שלהגיע לכאן יהיה קשה, אבל מהבחינה הזו היה לנו יותר קל כי במהלך העונה שיחקנו נגד קבוצות חזקות וזו היתה הכנה טובה לקראת המעמד הזה, כך שהעובדה שמכבי קבוצה חזקה לא חדש לנו".

ת'רל מקנטייר: "המפתח לניצחון הוא לשחק יחד כקבוצה בהתקפה ובעיקר בהגנה ובמשחק מעב רטוב, אנחנו צריכים לדבוק בשיטה ששיחקנו בה עד עכשיו כי זה מה שעובד לנו, כל העונה אנחנו משחקים חזק וביחד, משחקים בפוקוס בשביל הקבוצה כי זה מה שיביא לנו את הניצחון".

בוטסי ת'ורנטון: "כל ארבעת הקבוצות פה הגיעו לכאן כדי לנצח וכולן קבוצות טובות. כולם מכירים את כולם אין פייבוריטים ואין אנדרדוגים, אף אחד לא שולף פה שפנים מהכובע וכמו כולם אנחנו לא באנו לפה כדי להפסיד. מכבי היא קבוצה שמשחקת טוב, הם הביסו את ריאל ואנחנו פשוט צריכים לעצור את כל מה שהם מנסים לעשות ולא משנה מי זה מהם, יש 12 שחקנים חזקים שם ואם תתמקד באחד האחרים יהרגו אותך. מקווה שההגנה שלנו תמצא את המשחק, יש לנו הגנה חזקה ומחר נראה עד כמה. אנחנו צריכים לבוא בלי לחץ ולשחק כאילו זה משחק נורמלי, כבר שיחקנו בעבר נגד קבוצות כאלו גדולות, זה לא חדש לנו".

אצל מכבי העניינים קצת יותר מתוחים אבל גם שם יש אופטימיות רבה. מכבי תערוך אימון קליעות מחר בבוקר ותנוח עד המשחק.

וויל ביינום: "מבחינה אישית מה שאני עברתי בחודשים האחרונים רק מראה איזה בנאדם חזק אני, הגורל אלוהים והמשפחה עזרו לי לעבור הכל. גם אני כמו כל השחקנים מגיע מחר אקסטרה לחוץ אבל כולנו ננסה להפיג את זה מחר. בסה"כ אני מרגיש טוב ומפוקס לפני המשחק ואני מקווה להוציא לפועל משחק טוב מחר, מה שבטוח להם יהיה קשה כמו שלנו".

דיויד בלות'נטאל: "אני חושב שזה הזמן שלנו והמומנטום שלנו ואנחנו צריכים לנצל את זה, שתי הקבוצות טובות מאוד בכל עמדה וזה מה שיעשה את המשחק למעניין יותר ויוכל להתפתח לכל כיוון כמו שיכול לקרות בכל משחק אחד. מהבחינה האישית ההרגשה שלי בפיינל פור הזה מאוד שונה מהפיינל פור בתל אביב אבל אני בהחלט מאוד מתרגש".

צפו במכבי מתראיינת באימון

באדיבות Sport5.co.il

ליאור אליהו: "ההרגשה להיות פה מאוד טובה וכולנו מאוד נרגשים ודרוכים לקראת מחר. הנוכחות של הסקאוטים מחר ביציעים לא מלחיצה אותי כי כולם יודעים את המעמד של המשחק, כל הקבוצות מתמודדות על ההגעה לגמר אליפות אירופה וזה ממש לא הזמן מבחינתי לחשוב על מי שבאו לראות אותי אלא רק על ניצחון של מכבי. סיינה היא קבוצה לא פראיירית ומאוד טובה הגנתית, לא יהיה לנו קל לעצור".

וונטיגו קאמינגס: "כל מה שננסה מחר זה לנצח, אנחנו נעקוב אחרי תוכנית המשחק שלנו וננסה לשכוח ממשחקי הליגה האחרונים. יש לסיינה שחקנים טובים בכל עמדה עם כימיה מאוד גדולה כי הם כבר שנתיים ביחד, אם נבוא ונשחק כמו ששיחקנו מול ריאל ובארסה אז יהיה בסדר. אנחנו לא מסתפקים רק להיות פה, צריך לתת משהו גם לאוהדים ולמדינה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×