תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

אוהדי מכבי צעדו לעבר מלון הקבוצה

כ-500 אוהדים צהובים ערכו את הצעדה המסורתית לעבר מלון הקבוצה. השחקנים יצאו והודו לאוהדים על היחס החם.

02/05/2008
ראשי · חדשות · אוהדי מכבי צעדו לעבר מלון הקבוצה
אוהדי מכבי צעדו לעבר מלון הקבוצה

אוהדי מכבי ת"א שכבר נמצאים במדריד עובדים קשה כדי לנסוך ביטחון בקבוצה שלהם וכדי לעורר קצת את התושבים האדישים, שלא ממש מודעים לקיומו של הפיינל פור בעירם. כ-500 אוהדים, מתוך ה-1,000 שכבר נמצאים במדריד, ערכו הערב (חמישי) תהלוכה שהסתיימה מחוץ למלון שבו שוהים שחקני הקבוצה.

האחרונים יצאו אל הקהל, אך אולצו להישאר במרחק סביר עקב דרישות הביטחון. עד לתחילת המשחק אמורות לנחות בבירה הספרדית עוד 5 טיסות שיכילו אוהדי מכבי. הנהלת הקבוצה מצפה לסך כולל של בין 2,500 ל-3,000 אוהדים צהובים. הנהלת היורוליג הודיעה שיש עוד 300 כרטיסים זמינים בקופות האולם לכל המקדים להגיע.

צפו בצעדת האוהדים

באדיבות Sport5.co.il

האוהדים התנפלו באהבה גדולה על מזרחי שאמר כשדמעות בעיניו: "אני גאה בהם, זה מרגש, כל הכבוד להם. הם האוהדים הכי טובים שיש". האוהדים מילאו את כל הרחבה שמחוץ למלון ולא הפסיקו לשיר עד שכל השחקנים עמדו על המדרגות בכניסה למלון ומחאו להם כפיים ונופפו להם בהתרגשות. האוהדים נתנו לכל שחקן חולצה מיוחדת של הפיינל פור.

באטיסטה אמר: "בחיים לא ראיתי דבר כזה". ביינום הוסיף: "אני מת על זה, זה פשוט מדהים". טל בורשטיין, שזו לא הפעם הראשונה שהוא צופה במחזה כזה אמר: "זה לא חדש לי אבל זה תמיד מרגש וכיף". כספי: "זה מחמם את הלב. אני שמח שהם פה".

רענן כץ אמר: "הם האוהדים הכי טובים בעולם". קאמינגס אמר: "זה נותן לך מוטיבציה לעלות לפרקט, כבר עכשיו זה בלתי יאומן. בחיים לא ראיתי כזה דבר. אין אוהדים כאלה בכל אירופה. היינו בישיבה כל הקבוצה, שמענו אותם ממרחק גדול ובגלל זה יצאנו".

דריק שארפ אמר: "בשבילי זה היה רק עניין של מתי הם יגיעו, ידעתי שהם יבואו. זה תמיד מרגש. אף פעם לא מתרגלים לכזה דבר. זה מיוחד רק לנו, לא רואים את זה בשום מקום בעולם. כל פיסה של נשמה אני אתן על הפרקט בשבילם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×