תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

שארפ:" לפעמים אי אפשר לעצור דברים שצריכים לקרות"

הקפטן הותיק שהיה גדול אמר בסיום: "היה חשוב להאמין בעצמי ואז עליתי ועשיתי את מה שאני יודע לעשות הכי טוב". צפו בתגובות.

02/05/2008
ראשי · חדשות · שארפ:" לפעמים אי אפשר לעצור דברים שצריכים לקרות"
שארפ:" לפעמים אי אפשר לעצור דברים שצריכים לקרות"

אולי היא לא הקבוצה הכשרונית באירופה, ביד אליהו ראו כבר חבורות מוצלחות בהרבה, אבל מה זה משנה עכשיו. אחרי הפסקה של שנה אחת בלבד, מכבי ת"א שוב בגמר היורוליג. כמו כל העונה, גם הפעם זה הלך בדרך הקשה עם מהפך ענק במחצית השניה ו-85:92 על סיינה האיטלקית. עכשיו רק נותר לראות מי תעמוד מול הצהובים: צסק"א מוסקבה או טאו ויטוריה.

צביקה שרף: אצלנו שום דבר לא צפוי פתחנו את הרבע הראשון קטסטרופלי רבע שני השתפרנו ברבע השלישי והרביעי עשינו בהגנה את מה ליאור אליהו היה מצויין די עם הקלישאות תנו לנו לעבוד. להרבה דברים בכדורסל אין הסבר אבל לזה יש. התחלנו את הרבע הראשון והיינו כבדים כל מה שידענו שהמפתחות לניצחו ולא עשינו לא הצלחנו לעצור בהגנה את מקינטייר עברנו לתכנית שלוש ו-4 עברנו להרכב הפוך. השחקנים היו עם הראש למטה במחצית בחדר ההלבשה ואמרתי להם זה רק 12 יש עוד 20 נקודות.

כשהובלנו בפעם הראשונה, אני עוקב אחרי המאמן והשחקנים, היה לאיטלקים הרה ביטחון ומשהו השתנה כשהתחלנו להוביל אני לא יודע למה מקנטייר ישב כ"כ הרבה זמן על הספסל, כשעלינו ליתרון היה להם קשה לחזור. היה לי שלשום בערב שיחה עם ליאור ואמרתי לו תתכונן לשחק. הוצאתי אותו כי המשחק עבר לאגרסיביות שאין לו כרגע. שהולך ממשיכים עם מה שהולך מה שחשוב זה הניצחון. אני מקווה שזה יביא אותנו משוחררים לגמר. נצטרך להתחיל את המשחק אחרת נראה מי ינצח נשמח הערב אבל נהיה צנועים.

צפו בתגובות מהמשחק

באדיבות Sport5.co.il

"עלינו קצת לחוצים בתחילת המשחק", אמר טרנס מוריס, שהפעם לא היה ביום גדול. "השתחררנו בהמשך וברבע הרביעי שיחקנו באגרסיביות ששווה ניצחון".

ניקולה וויצ'יץ': תחושה שאי אפשר לתאר היה מדהים לנצח את המשחק הזה. דרק ודייויד עשו עבודה גדולה יחד עם גרסיה טהדבר החשוב הוא שניצחנו את המשחק הזה ושאנחנו בגמר. לא אכפת לי את מי נפגוש בגמר, כל מי שנקבל יהיה משחק קשה.

דרק שארפ: אני חושב שבפעם האחרונה ששיחקתי היה בשמיני למרץ מול חולון אבל השתדלתי לשמור על הגוף שלי מוכן כי אפשר לדעת מתי תקבל צאנס. היה חשוב להאמין בעצמי ואז עליתי ועשיתי את מה שאני יודע לעשות הכי טוב. החברה נרגעו במחצית אחרי הרבע השני האנרגיה שלנו הייתה מאוד גבוה בתחילת המשחק וזה השפיע ואז התחלנו לעשות תא מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב. הסטט' התאזנה במחצית השנייה, ועשינו את מה שצריך בסוף.

אלכס גרסיה: באתי למשחק במטרה לעזור לקבוצה שלי בהגנה ובסוף עזרתי גם בהתקפה. קמתי הבוקר דיברתי עם אשתי והכנתי את עצמי למשחק. לא דמיינתי את המשחק הזה ככה אבל אני רק שמח שניצחנו את המשחק. אתמול בלילה לא ישנתי היה לי קשה, קיוותי שז המה שיקרה.

דיוויד בלות'נטאל: האמנו בעצמנו וזה כל הסיפור. בשבועות האחרונים היו לנו משחקים קשים אבל לא נכנענו ולא וויתרנו היינו מוכנים להוציא לפועל בהגנה ובהתקפה. הוצאנו אותם מתכנית המשחק שלהם והצלחנו להגיע למצבים טובים בחצי השני אני שמח שהחרה מצאו אותי על המגרש ופשוט עשיתי את העובדה שלי. לא משנה לי מי יהיה בגמר כל הקבוצות חזקות ובכל מקרה זה יהיה משחק קשה.

וויל ביינום סיכם: "המפתח למשחק היתה השיחה של צביקה שרף במחצית. הוא נתן לנו השראה ואנרגיה לעלות ולתת הכל, וזה מה שעשינו. בגמר נצטרך לעלות ולעשות את מה שאנחנו יודעים. אם נעשה את זה, יהיה בסדר".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×