תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

היריבה של מכבי בגמר - צסק"א

האלופה הרוסית גברה על טאו ויטוריה בחצי הגמר השני ותפגוש את מכבי בגמר ביום ראשון.

02/05/2008
ראשי · חדשות · היריבה של מכבי בגמר - צסק"א
היריבה של מכבי בגמר - צסק"א

לאחר שנגמרה החגיגה הצהובה עם הניצחון על סיינה עלו טאו ויטוריה וצסק"א למפגש חצי הגמר השני. למרות משחק צמוד ברובו ברחו הרוסים ברבע האחרון והבטיחו את הניצחון. משחק מצוין היה לדיויד אנדרסן וג'יי אר הולדן.

כבר בפוזשן הראשון ניכרו העצבים על הקבוצות, כשהרוסים לא הצליחו להוציא כדור חוץ בזמן. אחרי פתחיה שקולה הצליח תיאו פאפאלוקאס להעלות את צסק"א ל-13:18 כשהוא מנצל החטאות עונשין בצד השני של טיאגו ספליטר. ספאחיה העלה את פבלו פריג'יוני במקומו של זוראן פלאניניץ', וזה הביא את המיפנה יחד עם סלים של מירזה טלטוביץ' ופיט מיקל הישוותה טאו ל-20:20 בתום 10 הדקות הראשונות.

טאו המשיכה להציג יכולת טובה יותר. ספליטר בתוך הצבע וראקוצ'ביץ' ופלאניניץ' מבחוץ העניקו לספרדים יתרון 25:32. ספאחיה עבר לאיזורית והולדן הגיב עם 5 נק' מהירות שהורידו את הפער ל-5 בלבד, 30:34.

המהפך של צסק"א הגיע ברבע השלישי. שלשה של טרז'אן לנגדון קבעה שוויון 43:43, ומתיאש סמודיש הפך את התוצאה לטובת החבורה של מסינה. ספאחיה שוב חזר לתומנה עם החזרת פריג'יוני וטאו עלתה ל-54:53. בסיום הרבע הוליכו הרוסים 57:56.

אחרי המשך צמוד ברבע הרביעי נטל פאפאלוקאס את המושכות ואת המשחק עליו. סלים שלו ושל דייויד אנדרסן העניקו לרוסים יתרון 63:71, 4 דקות לסיום המשחק, וספאחיה נראה אובד עצות. 2:54 דקות לסיום רבו שני שחקני טאו על הריבאונד, סמודיש לקח אותו, ואנדרסן המשיך במומנטום לסל שקבע 66:75, יתרון שנמשך עד הסיום בתוצאה 79-83.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×