תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

שרף: "אנחנו נרגשים ממה שקרה אתמול"

המאמן והקפטן הצהוב דיברו יחד עם מסינה ואנדרסן במסיבת העיתונאים לקראת הגמר . וגם: פיינל פור 2009 יערך בברלין (צילום: נועם גלאי).

03/05/2008
ראשי · חדשות · שרף: "אנחנו נרגשים ממה שקרה אתמול"
שרף: "אנחנו נרגשים ממה שקרה אתמול"

מאמני הקבוצות יחד עם שארפ ודיויד אנדרסן התייצבו היום למסיבת העיתונאים לקראת הגמר וענו על שאלות. בנוסף, הכריז מזכ"ל היורוליג ג'ורדי בורתומיאו כי הפיינל פור ב-2009 יערך באולם O2 בברלין ולאחר שנה או שנתיים יתקיים באולם O2 בלונדון.

צפו במסיבת העיתונאים באדיבות SPORT5

המאמנים והשחקנים נראו עייפים מאד אך מיד לאחר מכן יצאו להתאמן. צביקה שרף: "אני מאד שמח להיות כאן בשם הקבוצה שלי, השחקנים וההנהלה. אנחנו נרגשים ממה שקרה אתמול, אבל אחרי 24 שעות צריך להתחיל לחשוב על המשחק הבא. אמרו שזה הגמר הקלאסי ואני מסכים עם זה. שתי קבוצות נהדרות ומועדונים גדולים, ואנחנו נעשה את המיטב ואני מקווה שהאוהדים שלנו והאוהדים ברחבי אירופה יהנו.

בד"כ בפיינל פור מתכוננים קודם כל לחצי הגמר, לומדים את הקבוצה השניה. לגבי המשחק מחר יש פחות מ-24 שעות להתכונן, זה לא קל ולכן זה יותר מנטלי, יותר נסיון להתאים את עצמך לקבוצה השניה ונראה מחר.

בשביל שתי הקבוצות זה מאד חשוב, למאמנים, לשחקנים ולאוהדים. יש לנו הכי הרבה אוהדים פה ואנחנו גאים בזה, ושתי הקבוצות יתנו 150 אחוז. יש לנו קבוצה טובה, אנחנו שמחים להיות פה למרות הפציעות. הכדורסל שאנחנו משחקים הוא טוב, אנשים מבקרים אותנו אבל אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו".

דריק שארפ: "כשחקן אחרי המשחק הראשון מתחילים לחשוב ישר על המשחק השני, אז הפוקוס הוא על הגביע ולא רק על להיות כאן. הקבוצות הטובות ביותר מגיעות לגמר ואני חושב ששתי הקבוצות הראו זאת במהלך השנה. אני מקווה שהיסטוריה תחזור על עצמה ואנחנו נזכה. אנחנו נשחק חזק, נאמין בעצמנו ונקווה להיות אלופי אירופה.

אני אמשיך לשחק ככל שהגלגלים ימשכו אותי, הגוף והלב יתאימו ואני אמשיך לשחק. אם עדיין יש לך את זה מבחינה גופנית אתה יכול לשחק עד מתי שאתה רוצה, אז רק אלוהים יודע עד מתי.

למכבי יש היסטוריה נהדרת, זו זכות ללבוש את החולצה הזו ולייצג את הקבוצה אחרי כל מה שהיא עשתה בעבר. זה כבוד גדול ובשביל זה צריך לשחק, גאווה, כבוד. זה צריך לבוא מתמיכת האוהדים, תמיכת המדינה וזה צריך לתת את המוטיבציה לשחק הכי טוב שאתה יכול.

השחקנים יצטרכו לבוא למשחק עם הקשיחות שהם הראו במשך השנה ופשוט לשחק. לא צריך להמשיך לחשוב על הכל מסביב אלא פשוט לבוא לשחק. יש לנו את החצי גמר מאחורינו, התרגלנו לאוירה ואני חושב שיהיו יותר שחקנים שישחקו טוב, אני לפחות מקווה".

אטורה מסינה: "אני מסכים עם צביקה לגבי אלו שתי הקבוצות הכי טובות באירופה, שתי הקבוצות הראו יציבות, הראו אופי וכשרון אז מחר יהיה משחק גדול והיחידים שיהיה להם כאבי ראש וכאבי בטן יהיו אני וצביקה. כמו שאמרתי לפני החצי גמר, פייבוריטיות זה בשביל האוהדים והתקשורת. יש לנו קבוצה טובה ואם נשחק כמו שאנחנו יודעים אז יהיה לנו סיכוי טוב יותר אבל בשביל משחק אחד אני לא חושב שאפשר להגדיר פייבוריטית.

טאו היתה מוכנה מאד בשבילנו ועשו לנו בעיות קשות בהתקפה שלנו בחצי הראשון. לא יכולנו לתאם את משחק החוץ ומשחק הפנים ולכן עשינו פעולות אינדיבידואליות. כל הקבוצה עשתה הכל בשביל להיות יותר אגרסיבית יותר בהגנה והתקפה, שיחקנו יותר ביחד ולכן הצלחנו לנצח".

דיויד אנדרסן: "כולם נגרשים לקראת הגמר הזה, לנו ולמכבי יש הרבה היסטוריה ביחד, אני מחכה למשחק להראות כדורסל טוב לכל האוהדים, צריך להיות משחק טוב. זה בעיקר הכמיה בין השחקנים שלנו. אפשר להביא שחקנים טובים יותר אבל לא תמיד זה מתחבר. מחר זה פשוט עניין של לשים את עצבים בצד ולראות איך משחקים בלחץ כזה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×