תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

דריק שארפ - הפנים של המדינה

קפטן מכבי ת"א הוא אחד האנשים שייצגו את ישראל בתערוכה מיוחדת שתיערך בניו יורק כפנים של המדינה לרגל 60 שנות עצמאות.

12/05/2008
ראשי · חדשות · דריק שארפ - הפנים של המדינה
דריק שארפ - הפנים של המדינה


החל מחודש מאי הקרוב ולרגל שנת ה – 60, יוצבו לאורך השדרה החמישית בניו יורק כרזות ועליהן פנים של ישראלים, אשר מטרתן להציג לציבור האמריקאי את הרב גוניות של החברה הישראלית.

בין הפנים ניתן לראות את דאו רוצ'וורגר - וונג, שנולדה בוויטנאם והגיעה לארץ בשנות ה – 70 בספינת פליטים. ראש הממשלה דאז, מנחם בגין, קלט את ספינת הפליטים והעניק לכולם אזרחות ישראלית. דאו כיום היא נציגת ישראל בבנק הפועלים בסינגפור; דרק שארפ, שנולד בפלורידה, הגיע לארץ בשנת 1993, שחקן נבחרת ישראל וקפטן קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב . סשה גרישקוב, שנולדה בברית המועצות. התפרסמה בעיקר בזכות היותה הפייבוריטית של שופטי "כוכב נולד" בעונה השניה. כברה קסאי, התפרסמה כאחת מכוכבות "הפרוייקט של עידן רייכל, נולדה באתיופיה ועלתה עם משפחתה לישראל. עוד מופיעים בקמפיין – מירית גרינברג, מלכת היופי לשנת 1997, ראניה ג'ובארן, ערבייה ישראלית המשמשת כדיפלומטית במשרד החוץ ועוד.

קונסול התקשורת והסברה בניו יורק, דוד סרנגה, ציין כי הרעיון הוא להראות את המגוון החברתי – תרבותי של תושבי ישראל ולהדגיש כי מאחורי המילה ישראל קיימים אנשים ממדינות שונות, מלאומים שונים, אשר כולם יחד יוצרים את החברה הישראלית.

הבאנרים יוצבו בשדרה החמישית, בין השאר, כדי לקדם את המצעד למען ישראל, שיתקיים כמידי שנה לאורך השדרה החמישית בניו יורק ב – 1 ביוני.

בנוסף לפרסום עשרת הפנים, יפתח אתר אינטרנט www.60israelis.com ובו יופיעו סיפורם של עשרת הישראלים. הקונסוליה הישראלית בניו יורק קוראת לציבור הישראלי להיכנס לאתר ולשלוח את סיפורם שלהם, כך שבסופו של דבר יבחרו 60 הפנים של ישראל.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×