תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

וויצ'יץ': עכשיו רק צריך להמשיך

שרף לאחר הניצחון על עפולה/גלבוע: "שיחקנו יותר טוב מאשר נגד אשקלון וגליל, זאת התחלה של איזה קו אולי". כספי: נבוא מוכנים לראשון.

15/05/2008
ראשי · חדשות · וויצ'יץ': עכשיו רק צריך להמשיך
וויצ'יץ': עכשיו רק צריך להמשיך

מכבי עלית תל-אביב נצחה הערב את הפועל עפולה/גלבוע בתוצאה המשכנעת 69:95. ניצחון זה קבע סופית את כי היורדת לליגה הלאומית היא אותה הפועל עפולה/גלבוע.

מאמן הקבוצה, צביקה שרף: : "שיחקנו יותר טוב מאשר נגד אשקלון וגליל, זאת התחלה של איזה קו אולי. אנחנו צריכים להמשיך כך, עם הגנה יותר טובה וריבאונד יותר טוב ואולי נצליח להתמודד יותר טוב".

ניקולה וויצ'יץ': "אני מקווה שחזרנו לעצמנו. זה היה חשוב מאוד שנפגין יכולת טובה. תמיד קל יותר לעבוד בסיטואציה של ניצחון. עפולה לא הכי טובה בעולם אבל זה היה חשוב מאוד בשבילנו. עכשיו רק צריך להמשיך"

עמרי כספי עם הראש במחזור הבא, אמר: "ראשון היא קבוצת בית מצויינת, נעשה את ההכנות שלנו ונבוא מוכנים אליה. היה חשוב לנו להחזיר את הביטחון. ברוב המשחק שלטנו ללא עוררין ובסך הכל כל המשחקים שהפסדנו בהם היו תלויים בנו. אנחנו משחקים נגד עצמנו".

אבנר יאור, שירד ליגה, אמר: "השחקנים ניסו, עשינו את כל המאמץ, אבל היה הרבה חוסר ריכוז. הדברים היו קרובים מאוד במשחקים של המאני טיים, הדברים היו יכולים להיראות אחרת, אבל לא עשינו את זה. לא ירדנו רק בגלל המשחק הזה, זה שילוב של חוסר ריכוז והרבה חוסר מזל במשחקים המכריעים, זה ברור שניצחון אחד במשחקים האלה היו משנים את התמונה".

"הלכנו עם דרך וקו מסויים, אני מעריך מאוד את ההנהלה בעפולה, המועדון עשה דרך ארוכה יחד איתי וזו אכזבה גדולה לכל מי שמעורב. את מה שהיה לעשות באמצע העונה ניסינו לעשות וזה לא היה אפשרי. זה רגע עצוב גם ברמה הרגשית עבורי, המועדון הזה יקר לי מאוד. אני לא יודע מה יהיה בעונה הבאה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×