תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי חזרה מים המלח

מכבי ת"א שבה היום בצהריים לגוש דן, לאחר שקיימה מחנה אימונים בן שלושה ימים בים המלח ותתאמן כבר מחר בנוקיה לקראת הפיינל פור.

23/05/2008
ראשי · חדשות · מכבי חזרה מים המלח
מכבי חזרה מים המלח
מכבי ת"א שבה היום בצהריים לגוש דן, לאחר שקיימה מחנה אימונים בן שלושה ימים בים המלח. הקבוצה ערכה אמש אימון באולם הקיבוץ עין גדי, והספיקה לערוך אחד נוסף הבוקר - שעה קלה לפני היציאה צפונה. מחר תשוב הקבוצה להתאמן בהיכל נוקיה לקראת משחק חצי גמר הפיינל פור ביום שלישי מול בני השרון.

"היו לנו אימונים יוצאים מן הכלל" אמר מנהל הקבוצה מוני פנאן. "כשהוצאנו את השחקנים למחנה ידענו שזה יעזור. מה שחשוב הוא שכולם נמצאים כאן ביחד ועובדים, אני מאמין קודם כל בעבודה וזה מה שאנחנו עושים".

וויל ביינום ואסטבאן בטיסטה, שסבלו מהתקררות קלה ונעדרו ממשחק הליגה האחרון מול מכבי ראשון לציון, שבו להתאמן עם הקבוצה. "אני מרגיש הרבה יותר טוב", סיפר באטיסטה, "מחנה האימונים היה חוויה נחמדה מאוד כי היה לנו זמן להיות ביחד, נהננו, נחנו, נרגענו ומעל הכל, היו לנו אימונים מצוינים כך שאני חושב שזה היה רעיון מצוין בשביל הקבוצה להגיע לכאן".

"אנחנו עובדים קשה כדי להיות בכושר הטוב ביותר בפיינל פור ונמשיך כך גם בימים הקרובים", הוסיף באטיסטה.

הקבוצה תשתתף מחר בערב הגאלה של מנהלת ליגת ווינר וביום ראשון תגיע בהרכב מלא לערב הוקרה לכבודו של רלף קליין. בנוסף, המאמן, צביקה שרף, והקפטן, דריק שארפ, ישתתפו ביום ראשון במסיבת העיתונאים הרשמית של הפיינל פור.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×