תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

שחקני מכבי אלקטרה ת"א ביקרו בגבול עזה

עומרי כספי, יחד עם פייזר ואליהו, נסעו לגבול: "שימחנו אותם. אחד החיילים שנפצע אתמול שאל את המ"פ 'עזוב את הפציעה, כמה יצאו מכבי?"

09/01/2009
ראשי · תרומה לקהילה · שחקני מכבי אלקטרה ת"א ביקרו בגבול עזה
שחקני מכבי אלקטרה ת"א ביקרו בגבול עזה

במסיבת העתונאים שקיים לפני המשחק מול אולימפיאקוס סיפר פיני גרשון כי התרגש לשמוע ממספר שחקניו, בהם גם זרים, שברצונם לבטל את האימון ביום שישי כדי להגיע לדרום הארץ ולבקר את החיילים המשתתפים בפעולה ברצועת עזה.

המאמן אכן נענה לבקשה, והיום הגיעו ליאור אליהו, עומרי כספי ומרכוס פייזר לגבול הרצועה. הביקור ערך מספר שעות וזכה לתגובות נלהבות מצד חיילי צה"ל.

"היינו בבסיסים של גולני וגבעתי ממש על הגבול, שימחנו את החיילים", אמר עומרי כספי, "כולם ידעו בדיוק מה היה במשחק מול אולימפיאקוס ושמחנו לשמח אותם. אחד החיילים אתמול בלילה נפצע, והמ"פ סיפר שלאחר מכן החייל שאל אותו 'עזוב הכל כמה מכבי יצאו?'.

הדבר הבולט בביקור היה נוכחותו של מרכוס פייזר. אם הביקור של שחקנים ישראלים נראה מובן, הרי שהסנטר, שמשחק בארץ רק עונה וחצי, הפתיע כשהחליט להצטרף לנסיעה.

"ההגעה של מרכוס מראה עד כמה איכפת לו מהמדינה", התייחס כספי לפייזר, "זה יפה מאוד מצידו וממש לא מובן מאליו כששחקן אמריקאי מגיע לבקר חיילים במהלך לחימה באזור".

בסיור היתה לירון פנאן האחראית עלקשרי הקהילה במכבי ת"א ושהוא נערך בשיתוף מסעדת "סוהו" בראשל"צ, כאשר השחקנים חילקו לחיילים המון מתנות וממתקים

Sport5.co.ilמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×