תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

בעונה הבאה: ממשיכים עם הפיינל פור והחוק הרוסי

מנהלת הליגת החליטה על המשך קיום הפיינל פור והחוק הרוסי גם בעונה המשחקים הבאה. כמו כן תשתתף קבוצה ישראלית בליגה הבלקנית.

19/03/2009
ראשי · חדשות · בעונה הבאה: ממשיכים עם הפיינל פור והחוק הרוסי
בעונה הבאה: ממשיכים עם הפיינל פור והחוק הרוסי
מנהלת ליגת ווינר קיבלה אמש מספר החלטות במסגרת ישיבת דירקטוריון מספר 100 החגיגית. ההחלטה הראשונה שנדונה והתקבלה היא המשך קיום החוק הרוסי לעונה נוספת. ההחלטה השנייה היא על המשך קיום משחקי הפיינל פור לעונת המשחקים 2009-2010.

עוד סוכם כי שיטת המשחקים לעונה הבאה תימשך כפי שהונהגה במהלך עונת המשחקים הנוכחית, משמע – שני סיבובי משחקים ובסך הכל 22 מחזורים, סדרות רבע גמר הפליאוף (הטוב מ-5 משחקים), ובסיומן משחקי הפיינל פור. מתכונת זו תתקיים במידה ויופיעו 12 קבוצות בליגת העל.

במהלך הישיבה הוצג גם אתר האינטרנט המחודש של מנהלת הליגה, שעבר בחודשים האחרונים מתיחת פנים. האתר חנך שני מדורים חדשים, את מאמני כל הזמנים וקלעי כל הזמנים, המלווים בנתונים סטטיסטיים עשירים מבית היוצר של שלומי פרי ובפיתוחה של חברת ארט אפ, האחראית גם על האתר הרשמי של מכבי אלקטרה ת"א.

בנוסף, מנהלת הליגה סיכמה על שיתוף פעולה עם הליגה הבלקנית, כאשר החל מהעונה הבאה תופיע בה נציגה ישראלית, במטרה להכין קבוצות ישראליות להופעה עתידית בגביעי היול"ב. המטרה היא שקבוצה ישראלית, במועדונים מסדר הגודל של מכבי חיפה היט, הפועל חולון, גלבוע/גליל וכדומה, יצברו ניסיון אירופי בליגה שבה משחקות קבוצות מסרביה, רומניה, בולגריה ומקדוניה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×