תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

גרשון: "אני מרוצה מכל ניצחון"

עמרי כספי: "מגיע לראשל"צ הרבה קרדיט, הם שיחקו יפה נגד האזורית שלנו. אנחנו בשלב שיש שחקנים שקשה להם להביא הרבה אנרגיה" (צילום: אור טרוינר).

23/03/2009
ראשי · חדשות · גרשון: "אני מרוצה מכל ניצחון"
גרשון: "אני מרוצה מכל ניצחון"

"אני מרוצה מכל ניצחון ואם השחקנים שמחים, זה אומר שהם מעריכים אותו", אמר פיני גרשון בסיום המשחק בו ניצחה מכבי את ראשון לציון 93-96. "היו לנו אפשרויות לברוח ולא עשינו את זה, החטאנו זריקות טובות אבל אי אפשר לבוא בטענות כי הכדור לא נכנס. בסה"כ ברוב שלבי המשחק היינו טובים יותר. תמיד יש חששות וקשה לדעת איך יתפתח המשחק".

"יש להם הרכב שחקנים טוב. דימארקו ג'ונסון הוא אחד הסטנטרים היותר טובים בליגה שלנו. בדקות שהחטאנו מתחת לסל הם קלעו שלשות והשתנה המומנטום. אין משחקי חוץ קלים. רוב הסלים של ג'ונסון היו על שחקנים. הוא יודע למסור והוא שחקן ברמה גבוהה. כל הכבוד לראשון שהצליחו להביא אותו. אני לא זוכר שהוא עשה סל לבד. הוא קלע סלים קשים וזה יפה. אני לא מדבר על השמירה של האחרים, כי דוקא עליו שמרו בסדר".

"היה לנו משחק אימון פנימי שהיה יותר טוב ממשחק ליגה. היתה מלחמה. אצלנו לשחק שבעה נגד שבעה זה לא פחות טוב מאשר בליגה. אני יודע מי השחקנים שיביאו אותנו לאן שצריך. אתה לא בא למשחק עם ידיעה ברורה של 7 או 8 כי מגי נכנס לבעית עבירות. יש לנו שחקנים בכל התפקידים. אנחנו יכולים לשחק בהרכבים שונים וזה נותן לנו יתרון".

כשנשאל על כספי התלוצץ המאמן: "נזמין את הסקאוטים כל משחק והוא ייתן 27 נקודות. הם ראו מספיק שחקנים והם יודעים לפי מה לשפוט שחקנים. סך הכל בסוף השנה הוא צריך לקבל החלטות ואנחנו נהיה באיזשהי בעיה. אם הוא יישאר נהנה ממנו עוד עונה".

מצטיין המשחק, עמרי כספי, אמר בסיום: "מגיע לראשל"צ הרבה קרדיט, הם שיחקו יפה נגד האזורית שלנו. אנחנו בשלב כזה של העונה שיש שחקנים שקשה להם להביא הרבה אנרגיה, כמו ליאור, שהוא אחד השחקנים החשובים שלנו. התחלנו כמה חודשים לפני כולם בגלל הנבחרת וזה מאד קשה, אתה מנסה למצוא כל דקה שיש לך לנוח".

על נציג אטלנטה שהגיע לצפות בו משחק אמר: "ידעתי שהוא פה וזה גרם לי להרבה מוטיבציה, אני שמח ששיחקתי טוב בשביל הקבוצה שלי. אני רוצה להישאר במכבי ת"א בעונה הבאה ואני לא מתבייש להגיד את זה, אם יהיו התפתחויות בארה"ב בקיץ אז נראה, ברור שאני רוצה להגשים את החלום של כל שחקן".

מאמן היריבה, עופר ברקוביץ' התאכזב מההפסד: "עוד לילה לבן ועל מה? על ריבאונד הגנה וכמה החלטות לא טובות בסיום. מכבי היא קבוצה שנותנת לך לשחק והיו לנו דקות טובות אבל היו חסרות לנו החלטות במאני טייים כדי לשמור על ההובלה. היינו צריכים עוד ריבאונד. מה שמטריד אותי בכל התקופה ואני מדבר על זה עם הקבוצה, זה חוסר היציבות".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×