תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

הערב: בני השרון וטפירו בנוקיה

מכבי אלקטרה תל אביב תארח הערב (20:45, 5+ לייב) את בני השרון במסגרת המחזור ה-19 של ליגת ווינר. גרין ערך אימון מלא וכשיר למשחק.

29/03/2009
ראשי · חדשות · הערב: בני השרון וטפירו בנוקיה
הערב: בני השרון וטפירו בנוקיה

במסגרת המחזור ה-19 של ליגת ווינר, תארח מכבי אלקטרה תל אביב הערב (20:45, 5+ לייב) את בני השרון. הצהובים יציגו סגל מלא לאחר שיניב גרין ערך אימון מלא ויהיה כשיר למשחק, ובשל כך שני שחקנים יצטרכו לנוח. מכבי תגיע למשחק לאחר 10 נצחונות רצופים כשנותרו 4 משחקים לסוף העונה הסדירה, והיא זקוקה לשני נצחונות כדי להבטיח את המקום הראשון בליגת ווינר לקראת שלב הפלייאוף, שיתחיל בעוד כחודש ימים.

בשרון, המדורגים במקום השישי,
בטוחים ביכולתם לסיים את העונה הסדירה בין ארבע הראשונות כשהדבר המעודד ביותר מבחינתם היא העובדה שלראשונה העונה, יעמדו לראשותו של בית הלחמי כל שחקני הסגל, לאחר החלמתו וחזרתו לפעילות של הגארד, אורי יצחקי. בנוסף לחזרתו של יצחקי, בקבוצה המאוחדת מרוצים מאוד מהשתלבותו של הזר החדש, איירה ניובל, מחליפו של אוגונה אוניקווה שגמר את העונה.

קפטן הקבוצה, מאיר טפירו, דיבר לקראת המשחק: "אין ספק שזה משחק קשה. מכבי היא הפייבוריטית כי היא משחקת בבית. אני מקווה שנבוא חדים ונעשה משחק טוב. אנחנו בסגל מלא בפעם הראשונה. כל הפצועים חזרו ואני מאמין ובטוח שניתן את הכדורסל הכי טוב שאנחנו יכולים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×