תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ילדי וראייטי התארחו באימון מכבי

חמישה מילדי וראייטי ישראל התארחו והתרגשו באימון מכבי אלקטרה ת"א לקראת השקת סיכת "לב הזהב"

08/12/2009
ראשי · תרומה לקהילה · ילדי וראייטי התארחו באימון מכבי
ילדי וראייטי התארחו באימון מכבי

אמש באימון של מכבי אלקטרה ת"א התארחו חמישה ילדי וראייטי וכן ארבעה אנשים שהשתתפו וזכו במכרז מיוחד להגיע לאימון של מכבי אלקטרה ת"א, במסגרת פרויקט למען הילדים המיוחדים של אתר הקניות YNET SHOPS, בשיתוף ערוץ E! וראייטי ומכבי אלקטרה ת"א, כאשר כל ההכנסות קודש לילדי וראייטי.

"וראייטי" ישראל נוסדה בשנת 1967, במטרה לעזור ולתמוך בילדים ובני נוער בעלי צרכים מיוחדים (עד גיל 18), שבעייתם נופלת בין כסאות הארגונים והמוסדות השונים, ואין להם למי לפנות. במשך שנות הפעילות של וראייטי ישראל, מעל 10,000 ילדים פגועים, ללא הבדל דת וגזע, נהנו ונהנים מהשתתפות במגוון תחומים.

ארגון וראייטי ישראל יציע למכירה גם השנה, בפעם ה-17 ברציפות, את סיכת "לב הזהב", במסגרת מבצע לגיוס כספים עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים. מדי שנה נמכרות כ-10 מיליון סיכות ברחבי העולם וכ-150 אלף סיכות בישראל.

השנה מקבלת הסיכה המוכרת "חיזוק" בדמותו של קרמיט, הצפרדע המפורסמת ביותר בעולם. החיבור עם קרמיט בא להדגיש את ההזדהות של וראייטי עם ערכי איכות הסביבה. עלות הסיכה הינה 10₪ וההכנסות - קודש לסיוע במימון טיפולים ורכישת עזרים רפואיים לילדי וראייטי בישראל.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×