תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו

מכבי אלקטרה ת"א תשחק בחצי הגמר השני, שייצא לדרך בשעה 20:50. התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו בפסטיבל של המנהלת. נותרו כרטיסים בודדים.

21/05/2010
ראשי · חדשות · 300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו
300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו

חמישה ימים לפני הפיינל פור החמישי של ליגת WINNER - הכרטיסים נחטפים. מאז הסתיים הפלייאוף במשחק הדרמטי בין מכבי ת"א לבני השרון מורגשת עלייה חדה ומהירה בקצב מכירת הכרטיסים. למעשה נותרו פחות מ-300 למכירה במשרד הכרטיסים "לאן" ובמנהלת מעריכים שעד תחילת שבוע הבא יאזלו כל הכרטיסים.

כמו בכל שנה גלי צה"ל ישדרו את משחקי חצאי הגמר והגמר בשידור ישיר עם צוות פרשנים מורחב. משחק חצי הגמר הראשון יחל בשעה 18:00 והשני בו תשחק מכי אלקטרה תל אביב, ייצא לדרך ב-20:50 (ערוץ 10 וספורט5 HD). העיר תל-אביב לבשה חג ובכל רחבי העיר מתנוססים דגלי הפיינל פור, דגלים נוספים נתלו בירושלים, נתניה וברחבי המועצה האיזורית גלבוע.

ביום שלישי יחל קרנבל הפיינל-פור החמישי של ליגת Winner וכרגיל בנוסף למשחקים מנהלת הליגה תבדר את קהל הצופים בהופעות מגוונות. בערב חצאי הגמר, יופיעו הלהיט של ערוץ 24, שימי תבורי יחד עם ארבעת בניו אריאל, דניאל, אלירן ובן-אל – התבורי'ס, יחד עם מופע אורות מיוחד והחמישה גם ישירו את התקווה.

לערב הגמר הוזמנו שלושה זמרי אופרה הטנור יותם כנן, זמרת הסופרן מריה קבלסקי והטנור סימון קריכלי, שיחד עם עשרות רקדני סטפס יערכו מופע מרהיב. שלושה זמרי האופרה, ישירו גם את התקווה לפני משחק הגמר בביצוע ייחודי. לאורך כל ערבי המשחקים תופיע להקת המעודדות של מנהלת הליגה בהדרכת לימור שולב וכן בנות הנבחרת האולימפית בהתעמלות אומנותית.


מיד בתום משחק חצי הגמר הראשון, שיחל בשעה 18:00, יתקיים טקס נבחרי העונה, בו יחלקו פרסים לחמישיית העונה, שחקן ההגנה, תגלית העונה ועוד. בהפסקת משחק חצי הגמר השני, שיחל בשעה 20:50, יתקיים טקס נבחרי העשור, בו יצגו עשרת שחקני העשור, כפי שנבחרו ע"י אלפי הגולשים באתר מנהלת הליגה ואתר ערוץ הספורט וע"י ועדה מיוחדת. לפני משחק הגמר שיחל בשעה 20:50, יוכתרו ה-MVP של העונה, מאמן העונה ושחקן העשור.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×