תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי הבצפר תל אביב

תלמידי קורס הפלנינג והתקציבאות של 'הבצפר' עבדו במשך חודשים על פרויקט הגמר שלהם למועדון הכדורסל מכבי אלקטרה תל אביב.

25/10/2010
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי הבצפר תל אביב
מכבי הבצפר תל אביב

תלמידי קורס הפלנינג והתקציבאות של 'הבצפר' עבדו במשך חודשים על פרויקט הגמר שלהם למועדון הכדורסל מכבי אלקטרה תל אביב. הסטודנטים חולקו ל- 6 קבוצות אספו מידע, למדו את פעילויות המותג הציגו רעיונות ופלטפורמות חדשות לשיווק והפצת החזון והתחרו ביניהן על טיפוח החזון הקיים במועדון.

במסגרת הפרויקט פגשו הסטודנטים את מנכ"ל הקבוצה אלי דריקס ואחראית קשרי הקהילה של הקבוצה אלינור מרקוב אשר הציגו בפני הסטודנטים את חזון המועדון ונושאי המשימות השיווקיות: משימת המרצ'נדייס – רעיון לפניה לקהל מטרה או לקו מוצרים חדש או לפלטפורמת הפצה חדשה.משימת פעילות קהילתית – רעיון להתמקדות בתחום מסוים של תרומה לקהילה. משימת היכל התהילה – רעיון לקונספט ולתוכן של המקום.

כחלק מהליך העבודה תלמידי הקורס התארחו במשחק ליגה, סיירו בהיכל נוקיה ובחנות הקבוצה בכדי לחוות ולהפנים את האווירה מיוחדת של אוהדי המועדון ונפגשו עם מנהל החנות מוטי גונן. בנוסף ערכו הסטודנטים מדגם ארצי ומייצג ע"י מכון המחקר מותגים ונמצא באופן ברור ואף מובהק כי מכבי אלקטרה ת"א הוא אחד המותגים החזקים בישראל, עם רמת אהדה גבוהה ביותר בכל רחבי הארץ, כאשר ישראלים רבים ולא רק תושבי ת"א אוהדים את הקבוצה ובמיוחד כשהיא מייצגת את ישראל במשחקי חוץ.

בתום הפרויקט כל קבוצה הציגה את הרעיון והאסטרטגיה כולל כיווני קריאטיבי שפותחו והוצגו ע"י קורס הקופירייטרים של הבצפר לפרסום ולפעילות תקשורתית (פרסום,יחסי ציבור, קידום מכירות) שנמצאה מתאימה מבחינתם.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×