תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מכבי ביקרה בבי"ח שניידר, בלאט: "סוג של שליחות"

שחקני מכבי אלקטרה ת"א והצוות המקצועי ערכו הבוקר את הביקור המסורתי בבית החולים לילדים שניידר פ"ת. פניני: "מאוד מחמם את הלב ומכניס אותנו לפרופורציות".

07/12/2010
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ביקרה בבי"ח שניידר, בלאט: "סוג של שליחות"
מכבי ביקרה בבי"ח שניידר, בלאט: "סוג של שליחות"

מכבי אלקטרה ת"א ערכה הבוקר את הביקור הרישמי של חג החנוכה, בבית החולים לילדים שניידר פתח תקווה. כל סגל השחקנים מלווים בצוות המקצועי, עברו חדר חדר במחלקות השונות, וחילקו לילדים מחברות, עטים, מחזקי מפתחות ושעוני קיר מתנת חנות המוצרים הרישמית של המועדון, וכן חילקו חטיפים מתנת ספונסרית המועדון "בייגל בייגל". חברת פיליפס הנמנת גם היא כאחת הספונסריות של הקבוצה, תרמה לבית החולים מסך LCD 32 של חברת פיליפס.

מאמן הקבוצה, דייויד בלאט, אמר במהלך הביקור: "אנחנו מרגישים סוג של שליחות, ביום יום אנחנו מתרכזים בעיקר בכדורסל ובחג החנוכה וכאשר אנחנו מבקרים במקומות כאלה הדבר הכי חשוב הוא לשמח את הילדים ולצאת מעט מהשגרה של העבודה הקשה שלנו בכדורסל מדי יום. אני שמח שבאנו לכאן היום והיה לי כיף לראות את השחקנים שלי ככה נהנים, תורמים ומעניקים את תשומת הלב שלהם לכל הילדים. אני מקווה ששימחנו את כולם".

טל בורשטיין אמר: "זה מאוד קשה ומאוד עצוב. אנחנו משתדלים כמה שאפשר להעלות להם חיוך, אבל זה לא פשוט. רק שירגישו טוב ויהיו בריאים. זה שאנחנו מגיעים כל שנה זה מראה כמה זה חשוב לנו. זו המהות שלנו כנציגים של הכדורסל, לבוא לעשות לילדים האלה שמח ולחזק אותם".

גיא פניני הוסיף: "מאוד מחמם את הלב ומכניס אותנו לפרופורציות, אם אנחנו עצובים אחרי הפסד למשל זה מכניס אותנו לפרופורציות כי פה זה החיים האמיתיים, אני מקווה שהצלחנו קצת קצת לחמם לילדים כאן את הלב ולעשות להם שמח כאשר הם לא יכולים לבלות את החנוכה מחוץ לבית החולים. אם הצלחנו אז השגנו את המטרה ואנחנו שמחים להיות פה כל שנה, אנחנו צריכים לעשות זאת אפילו יותר".

ג'רמי פארגו סיכם: "זה רגש מעורב, מצד אחד קשה לראות כמה קשה לילדים האלה ואיפה הם מבלים את החג אבל מצד שני גם עשינו להם קצת טוב וזה הכי חשוב. אני לא בטוח שכולם יודעים מי כל אחד מאיתנו כי היו שם הרבה ילדים ממש קטנים אבל אנחנו הרגשנו שבאנו למשימה חשובה ועשינו אותה כמו שצריך. זו תחושה טובה ככה לתת מעצמך".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×