תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

מכבי רוצה הערב גביע אירופי רביעי

01/05/2004
ראשי · חדשות · מכבי רוצה הערב גביע אירופי רביעי
מכבי רוצה הערב גביע אירופי רביעי
מכבי עלית תל אביב תנסה לזכות הערב (21:40, היכל NOKIA)), בפעם הרביעית בגביע האירופי כאשר תפגוש בגמר הפיינל פור של היורוליג את סקיפר בולוניה. זה יהיה המשחק התשיעי בין שתי הקבוצות מאז 1988 והמאזן הוא 4-4. העונה ניצחה מכבי בבולוניה והפסידה בתל אביב.
תהיה זו הפעם השישית שמכבי משחקת בגמר האירופי נגד יריבה איטלקית. בשני המיפגשים הראשונים ניצחה מכבי: ב-1977 את מובילג'ירג'י וארזה וב-1981 את סינודינה בולוניה. לאחר מכן הגיעו שלושה הפסדים: ב-1982 לפורסט קאנטו וב-1987 ו-1988 לטרסר מילאנו.
למכבי זו הופעה עשירית בגמר ומאזנה עד היום שלושה ניצחונות ושישה הפסדים.
שתי הקבוצות התאמנו אתמול והיום. המאמנים גרשון ורפשה והשחקנים פארקר וויאניץ' הופיעו במסיבת עיתונאים וכולם דיברו על כך שהקבוצה שתיטיב לשחק הגנה תיזכה בגביע.
למאמן פיני גרשון תהיה זו הופעה שלישית בגמר ואם תיזכה הקבוצה בגביע יהיה המאמן הישראלי הראשון עם שתי זכיות. גם לדייויד בלאט זו הופעה שלישית במעמד הגמר וכך גם לגור שלף ודריק שארפ. לבורשטיין ופארקר זו הפעם השניה. שאראס זכה בגביע אשתקד עם ברצלונה. לכל יתר השחקנים זו הופעת בכורה בגמר אירופי.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×