תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

מכבי נחתה ביוון וערכה אימון ראשון באתונה

מכבי אלקטרה ת"א נחתה לפנות ערב באתונה, וקיימה תדריך וידאו ואימון באולמה של איליסיאקוס הקרוב למלון. מחר בערב יקיימו הצהובים את האימון המסכם באואקה.

18/03/2012
ראשי · חדשות · מכבי נחתה ביוון וערכה אימון ראשון באתונה
מכבי נחתה ביוון וערכה אימון ראשון באתונה

המסע הצהוב התחיל. מכבי אלקטרה ת"א נחתה באתונה באווירה רגועה עקב קיומו של דרבי הכדורגל בין פנאתנייקוס ואולימפיאקוס. הצהובים קיימו במלון תדריך וידאו קצר, והמשיכו לאולמה הביתי של איליסיאקוס הקרוב לאולם וערכו אימון ראשון באתונה.

דיוויד בלאט אמר בשדה היווני: "השחקנים ירגישו את האווירה החמה כאן גם בחוץ אבל עוד יותר בתוך האולם. זה חלק מהסדרה הזו בין מכבי לפאו. אנחנו מגיעים אחרי סדרה ארוכה של משחקים ועצם העובדה שהגענו לכאן יומיים לפני המשחק זה מקל עלינו. אפשר להיכנס לאט לאט למה שהולך להיות פה ולהתאמן באופן רגוע".

סופוקליס שחורציאניטיס ששב לארץ מולדתו הוסיף: הגענו למאני טיים. אנחנו צריכים לעבוד קשה ולעשות את הכי טוב. אני מגיע עם המון בטחון ואני מאמין שהכל יסתדר. הגמר אשתקד הוא זיכרון רע. אנחנו רוצים לנקום בהם על ההפסד ההוא".

קית לנגפורד, הגארד המוביל של הצהובים סיכם: "אני נרגש לשחק במעמד הזה בפעם הראשונה. מה הסיכוי לעבור? כל עוד לכולם יש שתי רגליים ושתי ידיים, אז יש לנו סיכוי. אני מגיע עם בטחון ומצפה שננצח".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×