תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

בלאט: "בחמישי משחק חדש, ההפרש לא משנה"

במכבי אלקטרה ת"א כמובן לא היו מרוצים מההפסד הקשה, אך יודעים כי מדובר בסידרה ומסתכלים קדימה. פניני: פניני: "גם בוויטוריה הפסדנו וידענו להתרומם. בחמישי תראו מכבי שונה".

21/03/2012
ראשי · חדשות · בלאט: "בחמישי משחק חדש, ההפרש לא משנה"
בלאט: "בחמישי משחק חדש, ההפרש לא משנה"

מאמן הקבוצה, דיויד בלאט, אמר בסיום המשחק: "איבדנו כדורים של ילדים קטנים, לא סגרנו לריבאונד, לא שמרנו ברמה שמתקרבת לרמה שאליה אנחנו רגילים. למעט ההרכב הראשון, שהתחיל בצורה טובה, לא שיחקנו טוב. בחצי השני לפחות ידענו לא לקבל פה 40 או 50 הפרש. זה הדבר החיובי שאפשר לקחת.

למרות הכל, זו סדרה וזה רק הפסד אחד, אין לו משמעות יתרה. החדשות הטובות הם שזה רק 1:0 לטובתם, זה יכול להיות בנקודה או ב-20, ומשחק אחד לא קובע את התוצאה הסופית. לא הבאנו אנרגיות ונהיה חייבים להביא אותן בחמישי. נקווה להפוך את הטעויות של היום ליתרונות בגומלין.

ההפסד הזה מעיד על כך שכל דבר יכול לקרות בכדורסל במיוחד בעונה כזו. זה היה יום לא טוב שלנו, בלשון המעטה. פשוט לא הופענו בחצי הראשון, עשינו שגיאות בכל אספקט של המשחק. לא הבאנו את הראש והרגליים, ועל זה ניתן את הדעת ואת זה אנחנו נצטרך לשנות. זה לא נדיר שנחטוף הלם אחרי שלא פגשנו כבר חודש קבוצה ברמה של פנאתינייקוס, אבל אנחנו נתאושש ואנחנו מצפים כבר למשחק הבא בחמישי".

גם גיא פניני חושב על יום חמישי: " לא הופענו כמו שאנחנו צריכים להופיע וכמו ששיחקנו כל השנה. זה הדבר שמטריד אותי באופן אישי. למזלנו, זו סידרה. אנחנו נשב, נראה מה עשינו לא נכון ונתקן. גם מול ויטוריה הפסדנו את המשחק הראשון והתרוממנו בהמשך. אין שום קשר להפרש כל משחק מתפתח שונה. יש לנו יום אחד להתכונן למשחק הבא. נתעסק פחות בטקטיקה אלא פשוט נבוא בגישה שונה. בחמישי תראו מכבי שונה. מה היה בחדר ההלבשה? מה שקרה שם, יישאר שם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×