תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

בלאט: "משחק לא יאמן", אוחיון: "הישג גדול שלנו"

במכבי אלקטרה ת"א חגגו את הניצחון הענק על פנאתנייקוס אך לא שכחו כי יש עוד שני משחקים בסידרה לפחות. סמית: "היה משחק פשוט מדהים, שיחקנו יחד אחד עבור השני בכל סיטואציה".

23/03/2012
ראשי · חדשות · בלאט: "משחק לא יאמן", אוחיון: "הישג גדול שלנו"
בלאט: "משחק לא יאמן", אוחיון: "הישג גדול שלנו"

במכבי אלקטרה ת"א מבינים את גודל הניצחון על פנאתנייקוס, אך יודעים כי הדרך לפיינל פור עוד ארוכה. דיוויד בלאט אמר בסיום: "זה ניצחון גדול. עשינו כאן דבר ענק, אבל כולם יודעים שזה עדיין לא מספיק. אוברדוביץ'? הוא המאמן הגדול בהיסטוריה של הכדורסל האירופי, ונצטרך לעבוד קשה מאוד מולו במשחקים הביתיים בתל אביב.

הצופים באולם ובבתים קיבלו את מה שהם מצפים לראות במשחק כדורסל. זה היה משחק לא יאמן. היו זריקות טובות, מהפכים, שחקנים גדולים. שתי הקבוצות היו יכולות לנצח, ואני גאה שעשינו זאת, אמרתי לפני המשחק שנצטרך להשתפר בריבאונד, והערב באנו יותר מוכנים.
עשיתם מאיתנו קבוצה בלי כבוד. אבל שוכחים שעבורנו זה היה המשחק מספר 68 או 69 של העונה, ושניצחנו קרוב ל-90% מהמשחקים. מתישהו אתה נופל, וביום שלישי נפלנו חזק. זה אולם קשה מאוד לשחק בו נגד קבוצה בין הטובות ביבשת, והיתה לי הרגשה שיום שלישי לא יהיה היום שלנו, בגלל ריבוי המשחקים. אבל לא יצאנו מהכלים, היינו חייבים לאגור כוחות להיות ועשינו את זה במשחק שיזכרו הרבה זמן, אחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה.
אם אנחנו מסתכלים שחקן שחקן, פאו קבוצה יותר חזקה מאיתנו. אבל היום כקבוצה היינו קצת יותר טובים, וזה מה שאנחנו צריכים כדי להתגבר עליהם. ברור שכולנו רצינו להיות שמחים, עשירים ויפים והשאלה היא מה אתה מוכן לעשות בשביל זה - וביום שלישי לא היינו מוכנים לעשות הרבה.
בלו נתן קליעות, מהגדולות שראיתי אי פעם. אחרי ולפני כל אימון הוא זורק מהמרחקים האלה, וזה משתלם. הוא מהשחקנים שעברו את רוב הימים הגדולים במכבי, הוא חלק מההיסטוריה של המועדון, ולכן הוא מוכן ורוצה לקחת את האחריות ומגיע לו את כל הקרדיט. אני עוד זוכר את היום שהבאתי את דיוויד למכבי, הוא היה ילד נחמד ובכלל לא מודע למה שמחכה לו, והיום הוא מבין היטב. אוחיון? פה ביוון לא שמעו עליו עדיין עד השנה הזו, זו היתה הצגה אדירה של שחקן צעיר עם הרבה אומץ".
ממצטייני המשחק, יוגב אוחיון, אמר בסיום: "הוכחנו היום שאנחנו קבוצה גדולה עם לב ענק. הרבה זמן לא ראינו כזו הקרבה, כל מה שהיה חסר לנו במשחק הראשון הגיע היום. אמרו שנתנו הופעה מביכה? היום ענינו לעצמנו והוכחנו שאנחנו קבוצה טובה וגאה. התבוסה ההיא פגעה בנו אישית, כל אחד לקח את זה לצד שלו והיום הראינו שאנחנו רוצים יותר מהם. היינו ראשונים לכל כדור וזה התבטא במשחק. כולם שיחקו טוב ונתנו מעל ומעבר מבחינה אישית. אני מאושר ששיחקתי טוב היום, אבל העיקר שהחזרנו את הצבע ללחיים שלנו. המשחק הקודם כבר הרחק מאחורינו.
זה הישג גדול מאוד שלנו, זה נותן לנו דחיפה אדירה למשחקים הבאים. כמו שלא ויתרנו על הסדרה אחרי המשחק הראשון, אסור לנו לשמוח יותר מדי. כל משחק הוא לגופו והסדרה עוד ארוכה. אנחנו רוצים לשמר את האנרגיות ולבוא איתם גם למשחק הבא".
דווין סמית', שהמשיך את היכולת הטובה שלו מהשבועות האחרונים, הוסיף: "היה משחק פשוט מדהים. היו ריצות והמומנטום התחלף. שיחקנו יחד אחד עבור השני בכל סיטואציה. אנחנו מסתכלים רק על המשחק הקרוב והוא הולך להיות קשה במיוחד".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×