תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

פניני: "שמחים שהגענו למעמד הזה", בלאט: "רוצים לעשות היסטוריה"

אירועי פיינל פור הליגה האדריאטית 2012 נפתחו עם מסיבת עיתונאים חגיגית באולם ה-VIP בהיכל נוקיה. בלאט: "החוויה של האדריאטית הייתה נפלאה".

27/04/2012
ראשי · חדשות · פניני: "שמחים שהגענו למעמד הזה", בלאט: "רוצים לעשות היסטוריה"
פניני: "שמחים שהגענו למעמד הזה", בלאט: "רוצים לעשות היסטוריה"

פיינל פור הליגה האדריאטית לעונת 2011/2012 נפתח במסיבת עיתונאים חגיגית באולם ה-VIP בהיכל נוקיה, בנוכחות הנהלת הליגה, ראשי מכבי אלקטרה ת"א, ונציגי ארבעת הקבוצות המשתתפות בטורניר: מכבי אלקטרה ת"א, בודוצ'נוסט, צ'דביטה זאגרב ופרטיזן בלגרד.

יו"ר הצהובים, שמעון מזרחי, פתח את האירוע: "זה נהדר שכולם כאן. זו הליגה השניה הטובה באירופה. האלופה של הליגה הזו היא אחת הקבוצות הטובות. זה כבוד גדול עבורנו לאחר אירוע בסדר גודל כזה. מחר ובשני זה לא יהיה קל לאף אחת לנצח. רמת האירוח תהיה גבוהה מאוד, והתנאים יהיו נהדרים עבור כל מי שבא לכאן. אני בטוח שכולם יהנו".

יו"ר הליגה האדריאטית, רומן ליסאץ: "אני רוצה להודות לשמעון מזרחי על דבריו, ואני רוצה להודות למכבי על האירוח כאן, אני שמח שהכל מוכן לקראת הפיינל פור. מכבי זו מועדון מדהים ולא היה לנו חשש שהכל יזרום חלק מאוד. אני רוצה לומר שלום לכל שלוש הקבוצות הנוספות שייקחו חלק בפיינל פור ואנחנו מחכים למאבקים מעניינים מאוד גם מחר וגם ביום שני. הזוכים יקבלו גם את הטבעות כמובן".

"עבורנו, החוויה של האדריאטית הייתה נפלאה", אמר מאמן מכבי אלקטרה ת"א דייויד בלאט, "זו ליגה נהדרת עם רמה גבוהה מאוד. לכל מקום אליו הגענו באדריאטית קיבלנו הרבה מחמאות. זו הייתה נסיעה נהדרת. ברור שאנחנו משחקים בבית ומרגישים את האחריות והצורך לנצח. הייתי חלק מהקבוצה שהפסידה בגמר האדריאטית לפני מספר שנים, מה שאומר שאני רוצה כמובן לנצח הפעם. אני מקווה שכל הנוכחים יהנו מהמדינה הנהדרת שלנו ומהמשחקים עצמם".

גיא פניני, שינסה לזכות בתואר אירופאי ראשון בקריירה אמר: "אנחנו מאוד שמחים להשתתף בפיינל פור. זו הייתה אחת המטרות שלנו ואני שמח שהגענו למעמד הזה. אנחנו מתרכזים קודם כל במשחק מול בודצ'נוסט שהיא קבוצה טובה מאוד. זה הולך להיות פיינל פור ברמה גבוהה עם אווירה נהדרת".
מאמן בודצ'נוסט, דיאן רדוניץ', אמר: "הגענו למטרה החשובה שלנו ואני חושב שיש עלינו פחות לחץ כי עלינו משאר הקבוצות. אנחנו מודעים מאוד למכבי ת"א, למאמן שלהם ולשחקנים, אבל אין ספק שניתן הכל כדי להעפיל".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×