תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

בלאט: "אנחנו כאן ואנחנו מוכנים", בורשטיין: "נעבוד קשה בשביל האליפות"

מכבי אלקטרה ת"א וצ'דביטה מוכנות לקרב. בלאט במסיבת העיתונאים: "נצטרך להיות במיטבנו כדי לנצח את צ'דביטה. אנחנו מצפים לזה".

29/04/2012
ראשי · חדשות · בלאט: "אנחנו כאן ואנחנו מוכנים", בורשטיין: "נעבוד קשה בשביל האליפות"
בלאט: "אנחנו כאן ואנחנו מוכנים", בורשטיין: "נעבוד קשה בשביל האליפות"

משחק הגמר מתקרב בצעדי ענק. שתי הפיינליסטיות של הליגה האדריאטית, מכבי אלקטרה ת"א וצ'דביטה זאגרב, קיימו את מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת משחק הגמר, בנוכחות המאמנים דיוויד בלאט ודראז'ן אנדולוביץ', קפטן הצהובים, טל בורשטיין, וכוכב הקרואטים, כריס וורן.

דיווד בלאט אמר לקראת ההתמודדות: "אנחנו מודים על האפשרות לשחק במשחק בין שתי הקבוצות הטובות במפעל, בלי שאלה מכבי וצ'דביטה היו הקבוצות הכי דומיננטיות. צ'דביטה הציגה כדורסל ברמה מאוד גבוה, הם זכו בגביע הקרואטי והעפילו ליורוליג, זה ארגון נהדר עם מאמן מצוין וחבורת שחקנים טובה.

אנחנו משחקים בבית, אנחנו כאן ומוכנים, אנחנו מכבדים כל יריבה מולנו, הגענו לכל משחק עם אותה גישה ומחויבות ותחושה לנצח ולשחק, לא רק באדריאטית, אלא בכל ליגה ששיחקנו בה. כל פיינל פור זה משהו מיוחד, הכל תלוי במשחק אחד, ללא ספק אנחנו נצטרך להיות במיטבו, ואנחנו נעשה את המיטב כדי לנצח את הקבוצה הטובה הזאת. אנחנו מאוד מצפים לזה".

המאמן של הקרואטים, דרז'אן אנזולוביץ': "אנחנו מכבדים מאוד את מכבי ת"א, זה יהיה אתגר גדול לשחק בגמר מול יריב כזה. אם נשחק ברמה ששיחקנו אתמול מול פרטיזן, אם נשחק קבוצתי, ננסה לעשות את העבודה שלנו כמו שצריך. כשאני מדבר עם השחקנים שלי כבר מתחילת העונה אני תמיד רוצה שהם יהיו בלחץ, זו הדרך הנורמלית בספורט".

טל בורשטיין הוסיף: "אנחנו רוצים לברך את צ'דביטה על העפלה לגמר, כמונו הייתה להם עונה טובה עד כה, אנחנו נותנים להם את כל הכבוד כקבוצה וכמועדון. שיחקנו נגדם העונה והיה לנו משחקים קשים, ניצחנו אותם בתום משחקים צמודים ואחנו נותנים להם את כל הקרדיט.

כדי לנצח אנחנו צריכים להגיע חדים ולהכין אותנו מנטלית. הייתה לנו עונה מאוד ארוכה עם האדריאטית, היורוליג, והליגה הישראלית, ואנחנו באים למעמד הזה עם האפשרות לזכות באליפות, אנחנו חושבים שאנחנו ראויים לזה, ואנחנו נעבוד קשה בשביל זה.

כריס וורן סיכם: "זה יהיה אתגר גדול לשחק מול מכבי כאן בת"א, היא קבוצה מצוינת. אתמול היה לנו משחק גדול מול פרטיזן, הרגשנו לכל אורך המשחק שאנחנו יכולים לנצח. אנחנו צריכים להשתמש בתחושה וביכולת במשחק הקודם מול מכבי, צריך לקצץ בטעויות ולקוות להצליח לנצח".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×