תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

בלאט: "מסיר את הכובע בפני השחקנים"

מכבי אלקטרה ת"א כבר חושבת הצלבה. דיוויד בלאט: "יכול להיות שנצטרך לנצח שבוע הבא וזה יהיה מאוד קשה". קיינר-מדלי: "עשינו מה שצריך".

29/03/2013
ראשי · ארכיון כתבות · בלאט: "מסיר את הכובע בפני השחקנים"
בלאט: "מסיר את הכובע בפני השחקנים"

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, אמר בתום הניצחון הענק על בשיקטאש: "האמנתי שאנחנו מסוגלים, החצי הראשון של הטופ 16 לא היה כל כך רע כמו שעשו את זה. אנחנו האמנו והשקענו כל הזמן ונראה עם זה יספיק. יכול להיות שנצטרך לנצח גם בברצלונה, כי זה לא גמור.

אנחנו צריכים לעבור את מחר לפני שאנחנו חושבים על יתרון הביתיות. חשבתי שאם ננצח את בשיקטאש בטוח נעלה, אבל זה רחוק מלהיות נכון. אני מאוד מרוצה מהמערכת והשחקנים שידעו להפוך מצב קשה למצב נהדר. ראיתם את הקהל וההתלהבות. מאז הניצחון על בשיקטאש בסיבוב הקודם, אנחנו 7 מתוך 8 עם כדורסל יוצא מן הכלל. לא האמנתי שיהיה כל כך קל, גיא גודס אמר לי 'עכשיו אנחנו נצטרך לשלם לטורקים פיצויים".

"החבר'ה שפתחו עשו זאת טוב ואלה שעלו מהספסל המשיכו את העבודה, זה היה המפתח לניצחון בכזה הפרש", ניתח דווין סמית'. "עכשיו אנחנו צריכים להסתכל על המשחקים האחרים ולהתכונן למשחק הבא שלנו". "התחלתי את העונה עם הרבה מזל רע, אבל אני מרגיש טוב עכשיו", הוסיף ניק קיינר-מדלי, שסיים עם 15 נקודות אחרי משחק נהדר. "ככה אני משחק כל הקריירה וזו הסיבה שבגללה אני כאן. הגענו ועשינו את מה שאנחנו צריכים".

ריקי היקמן סיכם: "דאגנו לעצמנו ועכשיו עדיין צריך לראות מה יהיה במשחקים מחר ולנצח גם את ברצלונה במשחק האחרון. אנחנו בהחלט יכולים לשמוח על כך שעשינו עבודה טובה אבל עדיין צריך להישאר צנועים ודרוכים להמשך. עד שזה לא נגמר אני אשאר אופטימי אבל לא אחגוג. ידענו שנגיע עם הרבה אנרגיות היום אבל לא האמנו שזה יסתיים בהפרש כזה, אנחנו ראויים לניצחון גדול".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×