תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

דייויד בלאט: "שוב הראינו לכל אירופה מי זו מכבי"

מאמן מכבי תל אביב היה בשמיים אחרי ההעפלה להצלבה: "האמנו ועבדנו קשה וזה בדיוק ההבדל בין ווינרים ללוזרים. חזרנו בגדול". גיא פניני: קאמבק חלומי. כולם יודעים שהגיע לנו לעלות להצלבה".

05/04/2013
ראשי · ארכיון כתבות · דייויד בלאט: "שוב הראינו לכל אירופה מי זו מכבי"
דייויד בלאט: "שוב הראינו לכל אירופה מי זו מכבי"

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, סיכם את המשחק והטופ 16 החלומי: "היה טופ 16 מדהים, גם מבחינת היורוליג וגם מבחינתנו. עלינו מבית מאוד איכותי וצפוף, ולא נשברנו גם כשהיינו במצב מאוד קשה. הראינו אופי, ייצגנו את רוח המועדון והגענו להצלבה בזכות. גם היום נתנו פייט אדיר, ואם לא רבע רביעי גדול של בארסה שקלעו ממצבים קשים, יכולנו לנצח גם כאן בברצלונה.

אני מלא הערכה לשחקנים ורוצה להודות לצוות שלי – גיא, דריק, גור ואבי קובלסקי - שלא היו מוכנים לוותר ולו על סנטימטר והחזיקו את הקבוצה גם ברגעים הקשים, יחד עם ההנהלה. שוב הראינו לכל אירופה מי זו מכבי ת"א. נלמד את ריאל מדריד, כרגע הכל מאוד טרי, אבל ברור שזו קבוצה ענקית, בסדר גודל של ברצלונה, שגם מובילה את הליגה הספרדית. קל לא יהיה, אבל אנחנו נגיע בכל הכוח לסדרה הזו, תהיו בטוחים".

יו"ר המועדון, שמעון מזרחי, אמר בסיום: "האמנו בקבוצה הזאת ובמאמנים. מחודש ינואר עשינו התקדמות מדהימה, השחקנים החלו לשחק יותר קבוצתי וזה התבטא ב-6 נצחונות מ-7 משחקים בסיבוב הזה, כולל במקומות מאוד קשים. הקבוצה התגבשה והתחברה. אם היינו מדייקים כמו שצריך בעונשין יכולנו לנצח גם היום, אבל גם כך, עצם ההעפלה להצלבה, אחרי פתיחה של 5-2 בטופ 16, היא הישג נהדר. כל שחקן תרם את המירב שהוא יכול ולכולם מגיע כל הכבוד. ועל כך נאמר: יגעת ומצאת – תאמין".

מצטיין הצהובים במשחק, דווין סמית', הוסיף: "אני מאושר שעלינו לשלב הבא. עבדנו מאוד קשה כדי להפוך את העונה שלנו על פיה אחרי התחלה מאוד לא פשוטה. נמשיך לעבוד קשה, אני סומך על המאמנים שיכינו אותנו הכי טוב שאפשר לריאל מדריד. הם החדירו בנו את האמונה לכל אורך הדרך ואני שמח שהחזרנו עם נצחונות וקאמבק נפלא. העבודה שלנו כקבוצה מאוחדת עשתה את ההבדל בסיבוב השני בטופ 16. עכשיו הכי חשוב להגיע מוכנים למדריד".

גיא פניני סיכם: "רצינו מאוד לנצח גם היום ולא היינו רחוקים מזה, אבל אני משוכנע שכל אוהדי הכדורסל יודעים שהגיע לנו לעלות להצלבה. נתנו סיבוב ענק, חלומי, לא ויתרנו לשנייה. אני גאה בשחקנים ובכל המערכת. ריאל מדריד מועדון גדול אבל אנחנו בכושר מצוין ויכלו לראות את זה גם היום. נכון שיותר קשה בלי יתרון הביתיות, אבל עשינו בסיבוב הזה כמה נצחונות גדולים בחוץ והכל יכול לקרות. נמשיך לעבוד קשה, לשחק ביחד ולתת את כל הלב".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×