תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מכבי אלקטרה ת"א ממשיכה בפרויקט One Team

מכבי אלקטרה תל-אביב לוקחת חלק פעיל גם השנה בפרויקט התרומה לקהילה ONETEAM של היורוליג. רוצים להשתתף בפרויקט? כל הפרטים כאן.

07/10/2013
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אלקטרה ת"א ממשיכה בפרויקט One Team

אנו נכנסים לעונה שלישית שבו מכבי אלקטרה תל-אביב משתתפת בפרויקט הענק של היורוליג – ONETEAM. 19 מועדונים שונים ברחבי אירופה משתתפים בפרויקט זה. מדובר בפרויקט התנדבותי הנועד לעזור לילדים, בעיקר משכונות מצוקה ובעלי צרכים מיוחדים וכו', ולהקנות להם כלים חברתיים דרך הכדורסל ולעזור להם להשתלב בחיי הקהילה. הפרויקט אינו נועד ללימוד כדורסל אלא ללימוד ערכים דרך הכדורסל.

בספטמבר נסעו מטעם המועדון מנהלת הפרויקט, קרולין דרייר, ואחד ממאמני הפרויקט, עודד שלום, להשתלמות באיסטנבול ומתכוננים לפתוח עונה שלישית עם הפרויקט. להשתלמות הגיעו 18 המועדונים הנוספים ומארגני פרויקטים דומים מרחבי העולם לעזור לפתח את הפרויקט.

השנה התכנון הוא לשתף פעולה עם כמה שיותר מוסדות ולגייס כמה שיותר מתנדבים לפרויקט  על מנת שנוכל לעזור לכמה שיותר  ולהתרחב. מדובר במפגשים אחת לשבוע במשך שעה וחצי/שעתיים בתקופה של שלושה חודשים ואפילו יותר. במהלך המפגשים המאמנים יוצרים תרגילים עם מסרים עבור הילדים ועוזרים להם להתפתח חברתית.

בשנתיים האחרונות עבדנו יחד עם הוסטל בן גלים ובית השנטי – בסוף התהליך ראינו שיפור עצום בקבוצה – מגובשים, מרוכזים, למדו להתמיד, לעזור ולתקשר אחד עם השני. במהלך התקופה אנחנו מנסים גם ליצור חוויות בלתי נשכחות – אימונים בהיכל נוקיה, מפגשים עם השחקנים והמאמנים, הזמנה למשחקים וכו'.

המטרה העיקרית שלנו השנה – שיתוף האוהדים בפרויקט. אין צורך להיות מאמן כדורסל בשביל להיות חלק מהפרויקט.

נשמח לשיתופי פעולה  מצדכם – ניתן לפנות לקרולין דרייר בטלפון 03-6059333 שלוחה 6 או במייל Carolyn@maccabi.co.ilמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×