תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

שחקני היורוליג מוותרים על השם שלהם למען פרויקט One Team

מחזורים 6 ו-7 ביורוליג (מחר ובשבוע הבא) יוקדשו לפרויקט ONE TEAM - התוכנית למחויבות חברתית של היורוליג – ולשותפה הגאה שלה ספיישל אולימפיקס.

20/11/2013
ראשי · תרומה לקהילה · שחקני היורוליג מוותרים על השם שלהם למען פרויקט One Team
שחקני היורוליג מוותרים על השם שלהם למען פרויקט One Team
ספאנוליס. נבארו. דיאמנטידיס. פרננדס. שחורצאניטיס.
 
אלה כמה מהשמות הכי מוכרים בכדורסל האירופי.
 
אולם ביום חמישי ושישי השבוע לא תראו אף אחד מהשמות האלה מתנוסס במשחקי היורוליג. השבוע, במקום בו צריך להופיע השם שלהם על גופיות השחקנים, לכל שחקני היורוליג - בלי יוצא מהכלל - יופיע הכיתוב ONE TEAM כדי להביע את הסולידריות שלהם עם התוכנית למחויבות חברתית של היורוליג.
 
מחזורים 6 ו-7 של העונה הרגילה ביורוליג יוקדשו לתמיכה של ONE TEAM בשותף האסטרטגי לטווח ארוך, ספיישיל אולימפיקס, שמובילים את השימוש בספורט כדי לקבל בחברה אנשים עם מוגבלויות  אינטלקטואליות.
 
במחזורים אלה היכלי הספורט ברחבי אירופה יקדמו בברכה נשים וגברים מספיישל אולימפיקס ויזמינו אותם למרכז המגרש, כאשר הקפטנים של הקבוצות יקריאו הודעה לפני תחילת המשחק, שקוראת להגברת המודעות ולמאבק נגד הרחקת השונים מהחברה, שזהו העיקר של ONE TEAM  וספיישל אולימפיקס.
 
משנת 2009 היורוליג פועלת לתמוך בכל המאמצים של ספיישל אולימפיקס לשינוי בחיים דרך הספורט, על ידי העצמה של אנשים עם מוגבלויות אינטלקטואליות, מקדמת את הקבלה של כולם, ומעודדת הבנה וכבוד בקהילות ברחבי העולם.
 
שיתוף פעולה זה התחזק בשנה שעברה כאשר ספיישל אולימפיקס הפכה להיות שותפה גאה של ONE TEAM , התוכנית שבה 17 מועדוני כדורסל של היורוליג מושיטים יד בקהילות שלהם כדי ליצור השפעה חיובית בנושאים חברתיים.
 
"זה מובן מאליו שהיורוליג גאה שיש לה שותף כמו ספיישל אולימפיקס, שחולקת את אותן מטרות ושאיפות כמו ONE TEAM , כלומר לקדם כבוד הדדי וקבלה של קבוצות מבודדות בחברה שלנו", אומר ג'ורדי ברטומיאו, נשיא היורוליג. "מערכת היחסים שלנו עם ספיישל אולימפיקס התרחבה לשיתוף פעולה לאורך כל השנה, אולם 24 המשחקים במשך השבועיים הבאים הם המפתח להביא למודעות של האוהדים שלנו ולצופים ברחבי העולם את הערכים המשותפים ולגרום להשפעה חיובית בקהילות המקומיות. אני רוצה להודות במיוחד לקבוצות ולשחקנים שלנו, אשר שוב מראים את החוזק והסולידריות כלפי הקהילות שלהם, על ידי כך שהם מקבלים את היוזמה לוותר על השם שלהם למען ONE TEAM ".
 
"שבוע הכדורסל מתאפשר הודות לנדיבות והחזון של היורוליג .זהו שבוע מאוד חשוב בלוח השנה של ספיישל אולימפיקס , מאחר שכדורסל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים בין 58,000 השחקנים והאתלטים שלנו", אומרת מרי דייויס מספיישל אולימפיקס אירופה/אסיה. "בגלל המשיכה הגדולה,  הכדורסל שובר את כל המחסומים, משנה את הגישה וגורם לפתיחות כלפי הכישרון והיכולת של אנשים עם מוגבלויות אינטלקטואליות באירופה. לכדורסל יש את העוצמה לשנות חיים".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×