תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

תגובת מועדון הכדורסל על אירועי הדרבי

מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת"א הוציא תגובה רשמית על אירועי הדרבי שהתקיים בהדר יוסף: "אוהד הפועל ת"א ירד מהיציע, ירק עליו וצעק: "אני אאנוס את הבת שלך ואת הבן שלך", מה שגרם לסופו לרדוף אחריו".

08/04/2014
ראשי · ארכיון כתבות · תגובת מועדון הכדורסל על אירועי הדרבי
מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת״א דוחה ומגנה אלימות מכל סוג שהיא - הן פיזית והן מילולית, אשר לעיתים היא קשה ופוגענית לא פחות – ומבהיר כי אין לה מקום במגרשי הספורט. אנו מצפים מהשחקנים, גם במקרים הקשים ביותר, למצוא את תעצומות הנפש ולדעת להבליג.

מכבי תערוך בירור משמעתי מקיף בנושא, תלמד לעומק את פרטי האירוע ותקבל החלטות עליהן יפורסם בהמשך.
 
מהידוע עד כה, באירוע שהתרחש לאחר שריקת הסיום למשחק הדרבי, כאשר סופוקליס שחורצאניטיס כבר היה במנהרה של השחקנים המובילה אל חדרי ההלבשה - ולמרות שמדובר בשטח שאמור להיות סטרילי ולהגן על השחקנים בסביבה עוינת - אוהד הפועל ת"א ירד מהיציע, נתלה על המנהרה כשהוא רוכן לעבר סופו, ירק עליו וקילל אותו בצורה בלתי פוסקת קללות איומות וגזעניות. בין היתר, צעק האוהד לסופו "אני אאנוס את הבת שלך ואת הבן שלך", מה שגרם לסופו לרדוף אחריו.
 
בניגוד לפרסומים כי הייתה פגיעה גופנית מצידו של סופו - לדברים אלו אין שחר. סופו לא היכה ולא פגע באיש. בניגוד לפרסומים לפיהם סופו "רמס ילדים", ניתן לראות בבירור מצילומי הווידיאו כי מי שפגע בילדים ובאנשים ביציע הינו אותו אוהד הפועל מדובר. סופו נבלם ע"י אנשי האבטחה ולא פגע באיש.
 
לא ייתכן שאוהדי הפועל ת״א יגיעו פיזית אל שחקני הקבוצה היריבה, יאיימו עליהם, יירקו עליהם ויקללו אותם קללות איומות, ישירו לאורך כל המשחק שירי נאצה נוראיים נגד יו״ר המועדון שמעון מזרחי, איש הצוות רגב פנאן ואנשים נוספים במועדון - כולל בעת נגינת ההמנון הלאומי - וזאת משחק אחר משחק, ללא כל תגובה הולמת מצד הגופים המוסמכים. זהו המגרש היחיד אליו אנו נאלצים להגיע עם ליווי משטרתי צמוד כדי למנוע פגיעה בנו. עד מתי?


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×