תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי אלקטרה ת"א התארחה במשכן הנשיא

מכבי אלקטרה ת"א זכתה לביקור מרגש אצל הנשיא המדינה מר שמעון פרס לרגל הזכייה באליפות אירופה. פרס: "מבקש משני הדייוידים להישאר במכבי". מזרחי: ""השחקנים הם השגרירים של המדינה".

21/05/2014
ראשי · ארכיון כתבות · מכבי אלקטרה ת"א התארחה במשכן הנשיא
מכבי אלקטרה ת"א התארחה במשכן הנשיא

מכבי אלקטרה ת"א, אלופת אירופה הטרייה, התארחה הבוקר (ד') במשכן נשיא מדינת ישראל, שמעון פרס, לרגל הזכייה בתואר הנכסף. ראשון דיבר יו"ר המועדון, שמעון מזרחי: "כבוד הנשיא שמעון פרס, זה כבוד גדול לנו להיות מוזמנים למשכן הנשיא ותודה לך על הכבוד שאתה מעניק לנו. אנחנו יודעים שלא תמיד המדינה יודעת להוקיר על הישגים וזה בחלט כבוד גדול בשבילנו.

אתם קבוצת הכדורסל של מכבי אלקטרה תל אביב הם השגרירים הכי טובים של מדינת ישראל בעולם. ניצחנו שתי קבוצות מצויינות. הקבוצה הנהדרת הזאת עם המאמן דיוויד בלאט ועוזריו וכל אחד מהשחקנים הם חלק גדול מההישג הזה. תודה לך נשיא המדינה על המעמד הזה".

אחריו עלה המאמן דיוויד בלאט, שהודה גם הוא לנשיא: "כבוד הוא לנו וכיף הוא לנו להגיע למשכן הנשיאות. אני רוצה להתייחס באופן אישי אליך כבוד הנשיא. אנחנו בספורט מחפשים דוגמאות כדי לקבל מהם הרשאה. הדוגמא האישית שלך היא דוגמא לכולנו.

בספורט אנחנו מנסים להתייחס בכבוד למה שאנחנו עושים ולהראות לילדים מה אנחנו רוצים להשיג דרך עבודה קשה וכבוד. אנחנו מודים לך מקרב לב לדוגמא האישית שאתה נותן לנו. אנחנו תמיד נעשה הכל כדי לייצג את המדינה הכי טוב שאפשר וללמד את הילדים".

קפטן הקבוצה, גיא פניני הוסיף: "אני רוצה להודות לאדוני הנשיא על הזכות להתארח פה. זה כבוד גדול בשבילנו. יצאנו למשימה שלנו בתור שגרירים של המדינה ועשינו את זה על הצד הטוב ביותר והמכובד ביותר. כמו שחונכנו במדינה עם ערכים וכבוד. 
 
הכי חשוב היה לראות את רבבות הישראלים במילאנו שמחים והולכים ביחד. כשנחתנו הבנו כמה שמחה הבאנו למדינה. זה הכי מרגש. זה שאתה מארח אותנו פה זו הכרת תודה הכי גדולה. אני מאוד נרגש להיות פה ובטוח שגם החברה".
 
הנשיא פרס, שהיה הראשון להתקשר למאמן הצהובים במילאנו ולברך אותו על ההישג, לא חסך בברכות גם באירוע במשכנו: "הוזמנתם לכאן לא כדי לברך את המדינה אלא כדי להביע את תודת המדינה לכם. מה שהבאתם זה אירוע בלתי רגיל. לא ניתן לארגן דבר כזה וזה לא מתרחש כל יום".
 
"אתם השגרירים הכי טובים למדינת ישראל", תיקן פרס את שמעון מזרחי שסיפר שהתרגש מדבריו של הנשיא לשעבר חיים הרצוג, שבזכיה ב-1977 טען כי מכבי היא השגרירה הטובה בעולם, "המדינה הייתה זקוקה לשמחה כזו. אמיתית. השמחה הייתה בלתי רגילה".
 
פרס התפנה גם ל'נתח' את מה שראה במשחק הגמר מול ריאל מדריד: "אני רוצה לתת כמה הערות לא של מומחה גדול אלא של צופה נאמן. במקרה של משחק הגמר, שיחקתם כמו קבוצה וזה היה יוצא מן הכלל. הדבר השני היה שכל אחד מכם לחם. זה היה אירוע מרומם. אין כמוכם".
 
הנשיא בירך גם את המאמן הצהוב: "לא חסכו ממך דייויד בלאט ביקורות אבל עמדת ראוי כל הדרך. נהגת כמו שצריך לנהוג. אני מודה שכמעט קיבלתי התקף לב. זה הדבר שהיה לא יאומן. היה כבוד לחלוק איתכם את ההישג". 
 
אחרי שהניף את הגביע עם הקבוצה סיכם הנשיא את האירוע עם בקשה מיוחדת: "גם אני רוצה להרוויח מהרגע הזה. אני פונה לשני הדייוידים. תשארו בבית ותמשיכו בעבודה. זו המתנה הכי גדולה לישראל". 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×