תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

מכבי אירחה מאות ילדים מנתיב העשרה

מכבי אלקטרה ת"א אירחה הבוקר (ג') מאות ילדים ומשפחות מנתיב העשרה שבגבול עזה באולם ה-VIP בהיכל נוקיה. גודס: "אני רואה את השמחה של הילדים ושל ההורים. יש לנו את הכבוד לעשות את זה".

22/07/2014
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אירחה מאות ילדים מנתיב העשרה
מכבי אירחה מאות ילדים מנתיב העשרה
מכבי אלקטרה ת"א אירחה היום כ-100 ילדים נרגשים ואת בני משפחותיהם, כולם תושבי מושב נתיב העשרה שבעוטף עזה. הילדים הוזמנו ע"י המועדון ל"היכל המכבים" – המוזיאון של מכבי ת"א הנמצא בהיכל נוקיה – סיירו במקום, הניפו את גביע אירופה, צפו בסרטים, זכו לכיבוד ובעיקר נהנו להיפגש ולהצטלם עם גיא גודס, עומרי כספי, דורון ג'מצ'י ואריק זאבי, שהגיעו לשמח את הילדים הנמצאים הרחק מביתם בימים קשים אלה.
 
גיא גודס אמר על האירוע: "חשוב לעשות גם פעילויות שונות ולא להיות רק במקלטים. אני רואה את השמחה של הילדים ושל ההורים. יש לנו את הכבוד לעשות את זה. זה חשוב לנו ועוד יותר חשוב להם. בכל מקרה, זו תקופה לא פשוטה, אנשים יושבים בבית ורואים כל הזמן חדשות, אנחנו כולנו כאן בשביל חיילי צה"ל שנלחמים כעת בשביל כולנו".
 
עומרי כספי הוסיף: "זו המציאות שלנו. כיף לראות שהם מחייכים, זו המטרה שלנו. לצערי המציאות כזו והנסיבות הן כאלה. כיף לראות שהילדים יוצאים מהשגרה. כל הכבוד למכבי, כבוד להיות חלק בזה. אין דברים מהסוג הזה בארצות הברית, שם כותבים בכותרות על איזה מונסון שבדרך ואיזו ציפור חדשה שמגיעה לעיר. בכל מקרה, אני שמח מאוד להיות חלק מהאירוע הזה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×