תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - מנוי חדש

מכבי ביקרה בבית חולים לרגל חג החנוכה

כמיטב המסורת בחג החנוכה ביקרה מכבי אלקטרה ת"א בבתי חולים ועשתה הכל כדי לשמח את הילדים. מכבי חילקה מוצרים רבים של המועדון וכ-400 חבילות ממתקים.

16/12/2014
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ביקרה בבית חולים לרגל חג החנוכה
יום אחרי הניצחון המרשים על נס ציונה, מכבי אלקטרה ת"א התפצלה הבוקר לשתי קבוצות ולכבוד חג החנוכה – חג המכבים - יצאה לבקר ילדים בשני בתי חולים: שניידר בפ"ת ורמב"ם בחיפה.
 
לשניידר הגיעו המאמנים גיא גודס ופיני גרשון, מנהל הקבוצה ניקולה וויצ'יץ', הקפטן יוגב אוחיון, השחקנים ג'רמי פארגו, בראיין רנדל ואלכס טיוס, והקמע אהוב הילדים – דוני. הם הצטלמו עם כל דורש, חילקו לילדים (וההורים) הנרגשים מוצרים רבים של מכבי אלקטרה ת"א וכן חבילות ממתקים שרכש המועדון מאקי"ם במסגרת מיזם תעסוקה של אקי"ם רמת גן-גבעתיים, כאשר כל ההכנסות מיועדות לקידום אנשים עם מוגבלות שכלית.
 
לבית החולים רמב"ם הגיעו סילבן לנדסברג, מרקיז היינס, ג'ייק כהן, נייט לינהארט ואלכס מאריץ', יחד עם מנהל קשרי הקהילה וכוכב העבר דורון ג'מצ'י, ובשיתוף עם חברת "קליל", אחת מנותנות החסות של מכבי.
 
מאמן הצהובים, גיא גודס, אמר בביקור: "זה מרגש וזו זכות להעלות חיוך על הפנים לילדים. בכל יום אנחנו מתעסקים בתוצאות על המגרש ופתאום הכל נהיה שולי כשאתה רואה ילדים שנאבקים מידי יום כדי להיות בריאים".
 
פיני גרשון הוסיף: "יש פה סוג של סיפוק מזה שאנחנו מצליחים להעלות להם חיוך. הלוואי והם יהיו בריאים. לצערי אני שומע שבונים פה עוד אגפים ובניינים, אבל עושים פה עבודת קודש. אין פה הבדלים של דת, גזע או לאום".
 
ג'רמי פארגו סיפר על תחושותיו: "זה קשה לראות ילדים שצריכים להיות בסיטואציות כאלה. אני שמח שלפחות אנחנו גורמים להם לחיוך על הפנים, אני בטוח שזה גורם להם ולמשפחות שלהם למעט נחת, אלה הדברים הקטנים שאנחנו יכולים לעשות. בלי הילדים האלה ובלי האוהדים שלנו אנחנו כלום. כשאני פה אני לא חושב על כדורסל".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×