תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי FOX תל אביב ביקרה באלקנה

מכבי FOX תל אביב המשיכה בפעילות למען הקהילה והבוקר (ב') ביקרה בישוב אלקנה ופגשה מאות מילדי הישוב שזכו לחתימות ותמונות עם השחקנים הצהובים. פניני: "מדהים להגיע למקומות כאלו" (צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה).

07/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי FOX תל אביב ביקרה באלקנה
מכבי FOX תל אביב ביקרה באלקנה
כמה שעות אחרי ההפסד בדרבי, ביקרה הבוקר (שני) מכבי "FOX" ת"א בישיבת "בני עקיבא ימ"ה" באלקנה, במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה" של מפעל הפיס ומנהלת ליגת ווינר סל.
 
500 ילדים נרגשים קיבלו את שחקני מחזיקת הגביע, שבתום משחק צמוד ניצחו 31:39, בכיכובו של איתי שגב שהרשים עם מספר דאנקים יפים. בסיום המשחק נשארו הצהובים זמן רב על הפרקט והעניקו צילומים וחתימות לילדים המקומיים. בביקור נכחו ראש מועצת אלקנה מר אסף מינצר ויו"ר מפעל הפיס מר עוזי דיין, שאף השתתפו יחד בתחרות השלשות.
 
 
"זה מדהים להגיע למקומות כמו אלקנה", אמר הקפטן גיא פניני שהתרשם מהאולם המקומי, "זה מקום שבדרך כלל אנחנו לא מגיעים אליו. הלוואי וכל מגרש בליגת העל יראה ככה. היה משחק טוב עם אווירה טובה. קמנו אמנם מוקדם בבוקר, אבל האדרנלין שקיבלנו מהקהל הכניס אותנו לקצב".
 
סילבן לנדסברג: "זה תמיד מהנה לבוא לבקר ילדים, זה נותן הרבה אנרגיה ונהדר להיות כאן. זה נחמד עבור כולנו כמודלים לחיקוי. אנחנו נהנים לבוא לכאן ולהיות איתם".
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×