תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי חילקה משלוחי מנות בבי"ח לילדים תל השומר

בכמיטב מסורת חג הפורים ביקרה מכבי FOX תל אביב בבית החולים לילדים ספרא תל השומר וחילקה משלוחי מנות ומתנות. פניני: "בשבילנו זה הדבר הכי חשוב והכי כיפי בעולם, רק שנמשיך לעשות את זה ודברים טובים יגיעו".

24/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי חילקה משלוחי מנות בבי"ח לילדים תל השומר
בכמיטב מסורת חג הפורים ביקרה מכבי FOX תל אביב בבית החולים לילדים ספרא תל השומר וחילקה משלוחי מנות ומתנות. למשלוחי מנות נרתמו - הספונסר הראשי "FOX" אשר תרמו חולצות מקולקציית מכבי תל אביב, מרצ'לו אינצ'לני אשר תרמו ממתקים שנרכשו מאקי"ם גבעתיים שאת המארזים הכינו חניכי הארגון וריגלי אשר תרמו גם הם ממתקים ממותג החברה לילדים.
 
במסגרת שיתוף הפעולה בין קבוצת הכדורסל לעמותת שלומית, התלוו גם בני ובנות שירות של שלומית לשחקני הקבוצה. בני השירות של שלומית עושים שירות מאתגר בבית החולים לאורך כל השנה ומסייעים לצוות הרפואי במשימות השונות. 
 
 
בנוסף, חניכים מכפר הנוער עיינות הגיעו גם הם לעזור בחלוקות משלוחי המנות. כפר הנוער עיינות ומכבי נמצאים בשיתוף פעולה במסגרת פרויקטONETEAM  של היורוליג.
 
קפטן הקבוצה, גיא פניני, אמר על הביקור המרגש: "הכי חשוב שיהיה חג שמח ואנחנו פה משמחים ילדים, בשבילנו זה הדבר הכי חשוב והכי כיפי בעולם, רק שנמשיך לעשות את זה ודברים טובים יגיעו". 
 
בראיין רנדל הוסיף: "צריך לשמור על דברים בפרספקטיבה הנכונה. ימים כאלה מזכירים לך מה באמת חשוב. כאבא, לבוא ולראות את הילדים פה זה נוגע לך במקומות אחרים בלב".
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×