תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות

כחלק מפרויקט התרומה לקהילה ONETEAM של היורוליג, נוצר שיתוף פעולה בין מכבי FOX תל אביב לכפר הנוער עיינות שכלל בין היתר אימון ע"י שגרירי הפרויקט, אירוח בהיכל, התנדבות בבית חולים ועוד.

29/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
כפר הנוער עיינות הינו מרכז חינוכי, ערכי, לימודי ותרבותי עבור 300 בני נוער. קהילת כפר הנוער חרתה על דגלה עשייה חינוכית הנשענת על ערכים של סובלנות, שוויון, אחריות הדדית ומעורבות חברתית. בכפר הנוער עיינות פועלים כדי להביא לידי ביטוי ומיצוי את כישוריו הייחודיים של כל תלמיד ולפתח מצוינות, אחריות אישית ומנהיגות. 
 
 
אחת הדרכים המשמעותיות לפיתוח יכולות אלו היא נבחרת כדורסל. השנה הנבחרת הוקמה ברוח ONETEAM - פרויקט של היורוליג בשיתוף מועדון הכדורסל מכבי פוקס תל אביב. שחקני מכבי בהווה ובעבר הגיעו לאימון משותף עם תלמידי הכפר – דורון ג'מצ'י, ניקולה ווצ'יץ' ודווין סמית אשר משמשים כשגרירי הפרויקט. מלווה את הנבחרת המאמן אסף נירון מכפר הנוער עיינות בליווי של גיורא איתן, מאמן ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב.
 
 
 
בין מכבי פוקס תל אביב לכפר הנוער עיינות נוצרה שותפות יפה הבאה לידי ביטוי בהתנדבות משותפת בבית החולים לילדים בתל השומר והתנדבויות משותפות נוספות עבור הקהילה. נבחרת ONETEAM בעיינות העפילה עד לשלב הגמר בליגה של כפרי הנוער והפנימיות, מקווים שעם החיזוק שהנבחרת מקבלת גם נצליח לחזור הביתה עם גביע. הראל תורג'מן נבחר כחניך מצטיין ומשמש כקפטן הנבחרת של הכפר. לאות הערכה דווין סמית התכבד להעניק להראל כדור חתום בידי חברי הקבוצה.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×