תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

FOX ממשיכה כמאמצת הראשית של הקבוצה

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ומותג האופנה המוביל בישראל FOX שמחים להודיע על המשך שיתוף הפעולה ועל הסכם שהושג בין הצדדים גם לעונת 2016/17 במסגרתו FOX תמשיך להיות המאמצת הראשית של הקבוצה.

19/05/2016
ראשי · ארכיון כתבות · FOX ממשיכה כמאמצת הראשית של הקבוצה
FOX ממשיכה כמאמצת הראשית של הקבוצה
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ומותג האופנה המוביל בישראל FOX שמחים להודיע על המשך שיתוף הפעולה ועל הסכם שהושג בין הצדדים גם לעונת 2016/17, במסגרתו FOX תמשיך להיות המאמצת הראשית של הקבוצה.
 
הלוגו של FOX ימשיך להתנוסס על גופיות השחקנים בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה בליגה הישראלית, בגביעים השונים וכמובן במשחקי היורוליג.
 
ההסכם יכלול בין היתר שיתוף פעולה נרחב בנושאי שיווק ומרצ'נדייז, כאשר ליין מוצרים וביגוד של מכבי ת"א יימכר בכ-140 חנויות של FOX, הפרושות בכל רחבי הארץ.
 
מהנהלת מכבי תל אביב ויו"ר המועדון, שמעון מזרחי, נמסר: "אנו שמחים על המשך השותפות עם חברת האופנה הישראלית המובילה FOX, ועל הבעת האמון לאחר עונה שהיא בהחלט לא סטנדרטית. אנו מסתכלים כעת קדימה, לקראת מאבקי האליפות וגם על העונה הבאה, חדשה ומוצלחת, עם כמות משחקים אטרקטיביים ביורוליג גדולה מאי-פעם,  ומצפים להמשך שיתוף פעולה פורה עם FOX".
 
הראל ויזל, מנכ"ל קבוצת FOX: "אני שמח להמשיך את השותפות של FOX עם מכבי ת"א – קבוצת הכדורסל של המדינה. אנחנו מאמינים בכוחו של המועדון ועוצמתו ונמשיך לתמוך ולסייע. פנינו קדימה ואנו בטוחים בהצלחתה של הקבוצה בעונה הבאה. בהזדמנות זו נאחל למכבי ת"א בהצלחה במשחקי העונה".
 
FOX הינה הרשת הקמעונאית הישראלית המובילה בארץ ונסחרת בבורסה במדד ת"א 100. החברה הוקמה ב-1992, כיום לרשת כ- 140 חנויות בפריסה ארצית. FOX מתמקדת באופנת בייסיק ק'זואל לנשים, גברים, ילדים ותינוקות ומציעה אופנת בייסיק במחירים אטרקטיביים. קבוצת FOX הינה הקמעונאית הגדולה בישראל עם פרוטפוליו מותגים מגוון הכולל את הרשתות: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, ארי, מנגו, ללין, צ'ילדרנס פלייס, צ'רלס אנד קיט, בילבונג, נייקי, סאקס ויאנגה.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×