תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי גאה לקחת חלק בפרויקט ONE TEAM

דווין סמית' וג'ו אלכסנדר אירחו השבוע קבוצת נערים באימון הקבוצה, כחלק מהיוזמה שמעודדת הנהלת היורוליג, ותגיע לשיאה במחזור המשחקים הקרוב

28/11/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי גאה לקחת חלק בפרויקט ONE TEAM
https://player.vimeo.com/external/203962772.hd.mp4?s=b528068cc5bfd9a2a0a48ae6be39a40460b470a9&profile_id=174
הוא הפרויקט המרכזי של היורוליג למען הקהילה. זו תוכנית חברתית שמאמץ היורוליג מאז 2012 בה הוא מנסה לקדם ולשפר את איכות חייהם של אנשים בעלי לקות שכלית וגופנית, נוער במצוקה ועוד - דרך הכדורסל. השותף המרכזי של היורוליג בפרויקט זה הוא ספיישל אולימפיקס - ארגון בינלאומי המקדם את העיסוק בספורט של אוכלוסייה עם לקות שכלית.
 
פרט לפעילויות השוטפות של היורוליג והמועדונים במהלך העונה, מתקיים מחזור אחד - שבוע משחקים של היורוליג שמוקדש כולו ל-ONE TEAM. העונה זהו המחזור הקרוב, המחזור העשירי ביורוליג, שייערך בתאריכים 1-2 בדצמבר. במחזור זה היורוליג לובש צורה וממותג כולו ONE TEAM. גולת הכותרת היא ששחקני כל קבוצות הליגה משחקים עם גופיות שעליהן כיתוב ONE TEAM במקום שמם הפרטי, ובכך מפגינים סולידריות ומעלים את המודעות לפרויקט. 
 
המסר הוא שבשבוע זה אין כוכבים ושחקנים פרטיים - כולנו קבוצה אחת. בנוסף, הנערות והנערים מפרויקט ONE TEAM משתתפים בהצגת השחקנים של כל משחק יחד עם כוכבי היורוליג, ונערכת פעילות ספורטיבית עם משתתפי הפרויקט בהפסקת המחצית במגרשים. במכבי אנחנו משתפים פעולה במסגרת ONE TEAM עם ספיישל אולימפיקס ישראל והפרויקט שאימצנו הוא נוער בסיכון מכפר הנוער עיינות.
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×