תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מילר: "אני מתרגש. לא יודע מה אעשה כשהסל הראשון ייכנס"

צפו בפורוורד מכבי מתאמן עם חבריו ומחכה בקוצר רוח לקאמבק. בינתיים, יש לו טיפים למשחק מול האקסית, הכוכב האדום: "אמרתי להם להתכונן לאווירה מטורפת"

14/12/2016
ראשי · ארכיון כתבות · מילר: "אני מתרגש. לא יודע מה אעשה כשהסל הראשון ייכנס"
קווינסי מילר מתקדם לעבר חזרתו למגרשים בקצב משביע רצון. הפורוורד שחתם בפגרה ונפצע לפני שהספיק אפילו להתאמן במדי מכבי, מגיע בכל יום להתאמן, להשתקם ולעבוד קשה. לאחרונה החל מילר לקחת חלק פעיל באימוני הקבוצה, עם שאר השחקנים.
 
 
"מבחינה מנטאלית, אני להוט לחזור", אמר מילר, "מבחינה פיזית, אני לוקח את הזמן כדי לחזור כמו שצריך. אני מתאמן עם הקבוצה בזמן האחרון ולאט לאט חוזר לקצב שלי אחרי שלא שיחקתי ארבעה חודשים. אני לא באמת מרגיש לחץ. אם הוא קיים, אני לא מרגיש אותו ואני לא מפחד משום דבר. אני לא יכול להגיד לך מה אעשה ברגע שהסל הראשון ייכנס. זה מטורף ואני באמת מתרגש. לא שיחקתי כל כך הרבה זמן ותמיד רציתי לשחק במכבי".
 
מילר ינסה לחזור בזמן כדי לפגוש את האקסית שלו, הכוכב האדום בלגרד, כאשר היא תתארח בהיכל. את המשחק בבלגרד השבוע מילר יחמיץ, אבל אין לו בעיה להיזכר בעונה המוצלחת שלו בבלגרד, והוא כבר דיבר עם חבריו לקבוצה כדי להבהיר להם מה מחכה להם.
 
"אני תמיד מדבר על האנשים בסרביה, על כמה אוהדים יש להם וכמה הם נהדרים. הולך להיות מטורף ומרגש, במיוחד כי אני ומאיק שיחקנו שם בעונה שעברה. אני אומר לחברים להיות מוכנים לאווירה הכי מטורפת שהם היו בה. תהיה אווירה מאוד עויינת, זו הגישה של הכוכב האדום".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×