תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

קבוצת הנערים לאומית עולה לחצי גמר גביע המדינה

אולם הדר יוסף התמלא אתמול (25.01.17) בהרבה קהל שהגיע לעודד את הקבוצות במשחק רבע גמר גביע המדינה וקיבל משחק מעניין וקשה שבסופו, קבוצת הנערים לאומית עלתה לחצי גמר גביע המדינה אחרי ניצחון על מכבי רעננה 90-79!

26/01/2017
ראשי · נוער · קבוצת הנערים לאומית עולה לחצי גמר גביע המדינה
רבע ראשון על הפרקט השחקנים יונתן אביטל, דורי סהר, עמית אהרוני, עידן צוקר ויונתן אטיאס. מכבי פותחת את המשחק בביטחון עם זריקות מקשת השלשה (14-9). גם רעננה הגיע לנצח את המשחק ופותחת מבערים בריצת 12-2 שמובילה אותה ליתרון ראשון (24-16). מכבי עושה טעויות בהגנה ורעננה מנצלת אותן ושומרת על ההפרש בסוף הרבע (29-21).

ברבע השני רעננה מסתבכת בבעיית עבירות אחרי 3 דק' משחק. מכבי אגרסיביים יותר בהתקפה ומתקיפים את הטבעת, אגרסיביים יותר בהגנה ולא נותנים לרעננה להגיע למצבי קליעה נוחים. דורי סהר קולע 2 נק' עונשין שקובעות שוויון (40-40). התחושה באולם בדקה האחרונה של המחצית הראשונה מרגישה כמו הדקה האחרונה של המשחק. טל צידון ועידן צוקר סוגרים רבע שכולו מכבי עם שתי שלשות רצופות והיתרון בסוף המחצית שייך למכבי 51-44. מכבי קולעת ברבע 30 נק' מול 15 נק' של רעננה.

מחצית שנייה מתחילה עם השחקנים יונתן אביטל, דורי סהר, עמית אהרוני, עידן צוקר ויונתן אטיאס. רעננה פתחה את הרבע בשלשה (51-47). הקבוצות נלחמות על כל כדור ומכבי ממשיכה להקשות על רעננה בהגנה חזקה. דורי סהר קולע 5 נק' רצופות ואחריו שאר השחקנים מוסיפים נק' ומכבי ביתרון דו- ספרתי בסוף הרבע 74-60.

רבע אחרון ורעננה לא וויתרה לרגע על המשחק. ריצת 12-4 שלהם מצמצת את הפער ל-6 נק' בלבד (78-72) 4 דק' לסיום שמסמלות משחק חדש, והקהל לא מפסיק לעודד. יונתן אטיאס קולע 4 נק' חשובות שעוצרות את הריצה של רעננה ומשאירות את היתרון הדו- ספרתי אצל מכבי (82-72), דורי סהר ויונתן אביטל מצטרפים בשתי שלשות ומכבי מנצחת במשחק קבוצתי מעולה ועולה לחצי הגמר אחרי משחק מותח וקשה מול רעננה 90-79.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×