תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

קבוצת הילדים לאומית העפילה לשלב רבע גמר גביע המדינה

קבוצת הילדים לאומית של מכבי הגיעה למשחק חוץ חד פעמי ברעננה על התמודדות העפלה לשלב רבע גמר גביע המדינה לילדים. קבוצת הילדים ניצחה במשחק קבוצתי מושלם 75-59.

27/01/2017
ראשי · נוער · קבוצת הילדים לאומית העפילה לשלב רבע גמר גביע המדינה
קבוצת הילדים לאומית העפילה לשלב רבע גמר גביע המדינה
רבע ראשון, השחקנים על המגרש, יהונתן רוזיו, ענבר אילת, דן שדה, דותן ברדיצ'ב וניב נחשון. מכבי פותחת את המשחק בריכוז מלא והגנה מצוינת. ענבר אילת קולע 5 נק' ראשונות למכבי (5-0). רעננה מוצאת את הטבעת לאחר 5 דק' משחק בנקודת עונשין (13-1) ורצה ריצת 7-0. עומרי פלג קולע 2 נק' שעוצרות את רעננה ומכבי מצליחה בהגנה מושלמת להשאיר את רעננה ברבע הראשון עם 11 נק' בלבד 23-11.

רבע שני רעננה נכנסת לעניינים בכל הכוח ומצמצת את ההפרש (33-24). יובל שטיינמן קולע שלשה שמשאירה את הפער דו- ספרתי (36-24). מכבי לא מורידה את הרגל מהגז ושומרת מצוין, לרעננה אין מצבים נוחים לקליעה וקשה לה לייצר נק'. ההתקפות של מכבי חכמות וריצת 9-0 של מכבי בסוף הרבע סוגרת מחצית שכולה מכבי 42-25.

הקבוצות חוזרות לרבע שלישי אינטנסיבי ביותר, התקפות מהירות. משחק קבוצתי מושלם בהתקפה של מכבי גורם לכדור למצוא כל פעם את הטבעת ורעננה לא מצליחה לייצר ריצה שתחזיר אותה למשחק ובסוף הרבע ההפרש נשאר 60-40. הרבע האחרון מביא איתו מתח אדיר בקהל. רעננה לא מוותרת על המשחק ומקשה על מכבי בהתקפה. הזמן לא עבד לטובתם של רעננה, ההגנה המושלמת של קבוצת הילדים ניצחה את המשחק 75-59. מכבי עולה לשלב רבע גמר גביע המדינה לילדים!


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×