תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ליגת הילדים הטובה בעולם הסתיימה: בוסטון סלטיקס (כרמיאל) אלופה

אחרי 130 משחקים, 450 ילדים שלבשו את המדים המקוריים של קבוצות ה-NBA וערב פיינל פור חלומי יש אלופת JR.NBA ראשונה בישראל במכבי תל אביב. אחרי משחק צמוד ומותח בוסטון סלטיקס מנצחת את אוקלהומה סיטי ת'אנדר 43-40

19/06/2017
ראשי · נוער · ליגת הילדים הטובה בעולם הסתיימה: בוסטון סלטיקס (כרמיאל) אלופה
ליגת הילדים הטובה בעולם הסתיימה: בוסטון סלטיקס (כרמיאל) אלופה
מחלקת הנוער של מכבי תל אביב "דור העתיד" לקחה חלק בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ עם הליגה הטובה בעולם. ליגת ה-NBA השיקה את Junior NBA League לפני כמה שנים ספורות וכבר מעל 12 מיליון ילדים ברחבי העולם לוקחים חלק בליגה הגלובלית!

ליגת הילדים הטובה בעולם נועדה כדי לפתח מיומנויות כדורסל של שחקנים צעירים ולקדם עבודת צוות בקבוצה בצורה חיובית ומעודדת בדרך של הנאה. להמחיש לשחקנים צעירים מהי תחרות, בדגש על עבודה קשה והבעת היכולות הטובות שלך על המגרש. הצגת יחס חיובי כלפי שחקני הקבוצה, המאמן, ההורים כאות כבוד למשחק וכיבוד האחד את השני. צבירת ביטחון ותשוקה למשחק הכדורסל.

אחרי שהשיקה במסיבת עיתונאים בהיכל התהילה את שיתוף הפעולה העולמי וערכה הגרלה המתאימה את שמות 30 קבוצות ה-NBA המקוריות לקבוצות בגילאי 9-10 של המועדון בבית הספר לכדורסל של מחלקת הנוער, לבשו השחקנים הצעירים את המדים המשותפים של קבוצות ה-NBA ומכבי תל אביב והחלו לשחק.

הליגה נעשתה בכמה שלבים. תחילה, הקבוצות שיחקו משחקים פנימיים ביניהם כאשר בסופם עלו לשלב הטופ סיקסטין 8 הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר מהמזרח ומהמערב. ביום הפנינג גדוש משחקים, שיחקו בשלב שמינית הגמר שש עשרה הקבוצות בשיטת משחק מכריע אחד. המנצחות העפילו לשלב רבע הגמר ובסופו של היום נקבעו הקבוצות העולות לגמר המערב וגמר המזרח. שלב הפיינל פור נערך גם הוא בשיטת משחק אחד בערב מיוחד בו השתתפו נציגים מליגת ה-NBA, דורון ג'מצי וטל ברודי. שחקן העבר, פרנסיסקו אלסון והמאמן הותיק בליגה הטובה בעולם, ניק מייר, הגיעו להדר יוסף לצפות במשחקי הגמר האזוריים וכמובן במשחק הגמר המכריע את אלופת ה-Jr.NBA בישראל לשנת 2016/2017. האורחים העבירו שעה של קליניקת יסודות כדורסל לכל 450 הילדים שהשתתפו בליגה לשיפור טכניקה ויכולות, ופרנסיסקו אלסון העביר הרצאה לילדים על חייו, איך הפך לשחקן מקצועי ונתן טיפים לשחקנים הצעירים.

לאחר 130 משחקים, הזוכה באליפות Jr.NBA League, בוסטון סלטיקס (כרמיאל) קיבלה את טבעות האליפות של הליגה והגביע הנחשק מנציגי ליגת ה-NBA, דורון ג'מצי, טל ברודי ומנכ"ל מחלקת הנוער אלון בן זקן, ויחד עם שאר שלושת הקבוצות שהגיעו למעמד הפיינל פור קיבלה גם תעודת הערכה מליגת ה-Jr.NBA החתומות על ידי השחקן, פרנסיסקו אלסון ואלון בן זקן.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×