תפריט

חברת DHL אקספרס ומכבי FOX תל אביב ממשיכות את הסכם החסות

חברת השילוח הבינלאומי המובילה בעולם, חתמה השבוע על המשך הסכם החסות עם מכבי FOX תל אביב שהחל בשנת 2011. היקף ההסכם נאמד ב- 1.2 מיליון ש"ח

19/09/2017
ראשי · ארכיון כתבות · חברת DHL אקספרס ומכבי FOX תל אביב ממשיכות את הסכם החסות
חברת DHL אקספרס ומכבי FOX תל אביב ממשיכות את הסכם החסות
DHL אקספרס, חברת השילוח הבינלאומי המובילה בעולם, חתמה השבוע על המשך הסכם החסות עם מכבי FOX תל אביב, לעונת 2017/18. היקף ההסכם נאמד ב- 1.2  מיליון ש"ח. המשך החסות, שהחלה בשנת 2011, מעיד על ההערכה ההדדית והשותפות הטבעית בין שתי קבוצות מנצחות שמתאפיינות בחתירה מתמדת למצוינות ולשבירת שיאים חדשים.

החסות למכבי תל אביב משתלבת במדיניות DHL העולמית, המשקיעה מעל 25% מתקציבי השיווק שלה בחסויות, רובן בתחום הספורט. בין החסויות הלוגיסטיות של DHL ניתן לציין את החסות הראשית לאליפות העולם ברוגבי; באיירן מינכן, המחזיקה ב-25 אליפויות גרמניה וב-5 גביעי ליגת האלופות, שאיתה נחתם ב-2014 הסכם חסות ל-6 שנים; סבב המרוצים העולמי פורמולה 1, המציב אתגר לוגיסטי יוצא דופן של שינוע אלפי טונות של כלי רכב מתוחכמים וציוד יקר ורגיש בין 20 מסלולים על פני חמש יבשות, מועדון הכדורגל האנגלי לסטר, שזכה בצורה מדהימה באליפות אנגליה ב-2016 ועוד.

אלי דריקס: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המתמשך -DHL  ומכבי ת"א הולכים יד ביד כבר עונה שביעית ברציפות, ואין ספק שהם שותפים רציניים ומלאים לדרך שלנו, ואנו מברכים אותם על כך. זהו חיבור טבעי בין שני מותגי על, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית, ואני מודה למנכ"ל DHL  ישראל יאיר ביטון על החיבור הנפלא בין הצדדים".

"אנו מאמינים בשותפות לטווח ארוך והשקעה בספורט הישראלי", אומר יאיר ביטון, מנכ"ל DHL אקספרס ישראל. "הצלחה, תארים ואליפויות הן מטרות חשובות אך הדרך אותה אנו עוברים עם המועדון משנת 2011 והערכים המשותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח - חשובים לא פחות. בזכות דברים אלו אנו מנצחים יחד. אני מאחל למכבי הצלחה רבה בעונה הקרובה. דרך הפעולה שלנו בעסקים לא שונה מהדרך שבה אנחנו בוחנים חסויות: אנחנו קודם כל מסתכלים על האנשים מאחורי המותג, ומאמינים לחלוטין בהנהלת מכבי".

"מהתקופה הראשונית שבה התחלנו עם החסות למועדון, הלקוחות והעובדים שלנו הפכו לאוהדים מושבעים, אשר זוכים במנויים ובכרטיסים במסגרת מבצעי תגמול שונים, לרבות אירוח VIP במשחקים חשובים". לדברי יונתן איבגי, סמנכ"ל השיווק שלDHL  אקספרס, זהו סיפור הצלחה: "מאז השותפות עם מכבי תל אביב המודעות למותג שלנו בישראל צמחה בצורה משמעותית, אין דרך טובה יותר לתאר את דרך הפעולה שלנו בעולם משלוחי האקספרס מאשר להסביר את המבצע הלוגיסטי מאחורי כל משחק באירופה. מורגש שמכבי תל אביב היא הקבוצה של המדינה, ורמת ההזדהות איתה גבוהה מאד. הלקוחות שלנו נלהבים מהקשר, וכאשר אנחנו יוצאים במבצע שבו ניתן לזכות בכרטיס או מנוי, ההיענות תמיד עולה על הציפיות".

DHL אקספרס היא החברה המובילה בעולם במתן שירותי שילוח אקספרס, הובלת מטענים, אחסון והפצה, ופתרונות גלובליים לשרשרת האספקה ב-220 מדינות, והכל תחת קורת גג אחת. DHL ישראל מתמחה בתחום משלוחי האקספרס ומעסיקה כ-420 עובדים. משנת 2012 החברה מובילה את שוק הבלדרות בישראל ולה נתח השוק הגבוה ביותר.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

75:80 למילאנו על מכבי בזאדאר

20/09/2018

הערב בזאדאר: מכבי מול מילאנו

20/09/2018

בגלל המלחמה ההיא

18/09/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×