תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ערב ניצחונות במסגרת הגביע: הילדים לאומית והנערים ב' לאומית עולים שלב

ערב הגנתי מצוין סידר לשתי הקבוצות את ההעפלה לשלב הבא בגביע המדינה. קבוצת הנערים ב' לאומית של קואץ' ליאור רובינשטיין מנצחים את רעננה 74-43, קבוצת הילדים לאומית של קואץ' עידו כהן מנצחים את הרצליה 78-62.

03/10/2017
ראשי · נוער · ערב ניצחונות במסגרת הגביע: הילדים לאומית והנערים ב' לאומית עולים שלב
ערב ניצחונות במסגרת הגביע: הילדים לאומית והנערים ב' לאומית עולים שלב
קבוצת הנערים ב' לאומית של קואץ' ליאור רובינשיין התארחה בשלב הראשון של משחקי הגביע ברעננה, עם קהל רב שהגיע למשחק. מכבי לקחה את ההובלה במשחק מהרבע הראשון והציגה הגנה מצוינת. ברבע הראשון רעננה קולעת 8 נק' בלבד, ברבע השני 9 נק' בלבד ומסיימת את המחצית הראשונה עם 17 נק' מול 39 של הצהובים. רעננה במחצית הראשונה לא מספיק מרוכזים ומכבי חוטפת כדורים רבים בהגנה ומייצרת סלים קלים בהתקפה. אחרי רבע ראשון מצוין, השחקנים חיממו את הידיות וברבע השני מתחילים לצלוף מקשת השלשה בסוף המחצית 39-17.

מחצית שנייה נפתחת במטח שלשות נוסף של הצהובים (52-22). דקות אחרונות ברבע לא טובות של מכבי עם הגנה רפויה ורעננה מתעוררת ורצה ריצת 11-3 (55-33), אך מכבי לא נותנת למשחק לברוח לה ובסוף הרבע חוזרת ללחוץ את רעננה 59-36. הרבע האחרון נפתח בשתי דקות ללא סלים. רעננה מופיעה ראשונה על הלוח בארבע נקודות רצופות (59-40). לאחר חמש דק ללא סל לאורחים, קואץ' ליאור לוקח פסק זמן צהוב והקבוצה חוזרת למגרש עם שלשה (62-41) והמשך של חמש דק אחרונות מצוינות שמקנות להם את הניצחון והעפלה לשלב הבא 74-43.

קבוצת הילדים לאומית של קואץ' עידו כהן מצאה את עצמה גם היא במשחק חוץ והתארחה בהרצליה למשחק ראשון במסגרת הגביע.                                   
כבר מהשנייה הראשונה מכבי לוחצת מאוד בהגנה ולהרצליה אין סלים קלים, בשש הדקות הראשונות מוצאת את הסל רק פעם אחת (13-2). חצי ראשון ההתקפות של הצהובים פחות מאורגנות ויש הרבה איבודי כדור אך הרצליה לא מצליחה לנצל זאת ובהמשך מכבי נכנסת למשחק ההתקפי המהיר שלה ומספקת פעולות קבוצתיות מצוינות. גם בחצי השני ההגנה החזקה של מכבי עושה את שלה והאורחים חוטפים הרבה כדורים אך שוב מתחילים את הרבע עם איבודי כדור בהתקפה. רבע אחרון מצוין משאיר את ההפרש הדו-ספרתי מתחילת המשחק ומכבי מנצחת 78-62 ומעפילה להתמודדות בשלב הבא על גביע המדינה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×