תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

ספאחיה: "צריך לעצור את ז'לגיריס כקבוצה"

מכבי תארח ב-21:00 (שידור ישיר בערוץ עשר באפיק 14 ו-SPORT5HD) את ז'לגיריס ושאראס ותנסה לשוב למסלול הניצחונות. האקס האגדי: "אני מאוד נרגש להיות פה, אין ספק שיחד עם הקהל בת"א אנו מצפים למשחק קשה"

29/11/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "צריך לעצור את ז'לגיריס כקבוצה"
לחזור למסלול, לשמור על הבית: מכבי פוקס תל אביב תארח הערב (21:00, ערוץ עשר באפיק 14 ו-SPORT5HD) את ז'לגיריס במסגרת המחזור העשירי ביורוליג. הצהובים יגיעו עם מאזן חיובי של 4:5 וינסו לעשות צעד נוסף לכיוון הטופ 16 מול הקבוצה של שרונאס יאסיקביצ'יוס, שהגיעה ארצה בסגל מלא. 
נבן ספאחיה דיבר במסיבת העיתונאים בתום האימון המסכם: "אחרי ההפסד לברצלונה, אנחנו חוזרים הביתה מול יריבה טובה מאוד, מאומנת ומסודרת. הם לא מתבססים על שחקן אחד, זה לא יספיק אם נעצור מישהו בודד. אנחנו צריכים לעצור את המערכת כולה.

המאמן התייחס לחוסר היציבות של הקבוצה: "אני מסכים שאנחנו לא מספיק יציבים, צריך עקביות ברמה הזו. כבר אמרתי שזו העונה הראשונה של השחקנים יחד וגם שלי. לפני בארסה מצאנו דרך ואני מקווה שגם הפעם נמצא.

ספאחיה דיבר על סוגיית השלשות: "כשאנחנו מנצחים אנחנו קולעים פחות מחוץ לקשת מאשר כשאנחנו מפסידים. יותר מאשר לקלוע, חשוב לעצור את השלשות של היריבה, זה הבעיה. מול ברצלונה ביצענו חמישה פאולים ב-20 דקות, זה לא מספיק".


המאמן נשאל על העצבים אחרי ההפסד האחרון ביורוליג: "איזה מאמן אהיה אם לא אתעצבן אחרי הפסד כזה. לא הגזמתי בתגובה, זה לא היה משהו דרמטי. אני מבטיח שנילחם. לכולם יש ימים לא טובים, אבל זה משהו שיכול לקרות לכל קבוצה. אסור שזה יחזור".

לסיכום, ספאחיה דיבר על מאמן היריבה שאראס: "אני מקווה שהאווירה תפריע לו יותר מאשר לנו, אבל זו לא הפעם הראשונה שלו פה. הוא אגדה, לא רק במכבי. אני מאוד שמח לראות אותו".

בצד השני, גם ז'לגיריס קיימה מסע"ת והמאמן שרונאס יאסיקביצ'יוס אמר לקראת עוד מפגש מול האקסית: "ברמה האישית, אני מאוד נרגש להיות פה. מבחינה מקצועית, אני מצפה למשחק קשה מאוד כמו כל משחק ביד אליהו, מכבי תל אביב זו קבוצה שדומה לנו במבנה ונראה מחר מה יהיה".

"אני חושב שנראה מכבי תל אביב רעבה מאוד לנצח מחר", הוסיף שאראס. "אנחנו מצפים לזה אחרי שני המשחקים האחרונים שלה והתכוננו לכך שהיא תשחק אגרסיבי. אנחנו נצטרך לשחק את הכדורסל שלנו ולשפר את המשחק שלנו. שתי הקבוצות יצטרכו לעשות התאמות אחת לשנייה, אנחנו יודעים את החוזקות שלהם והם את שלנו וכל משחק מתחיל מאפס. אין ספק שיחד עם הקהל בת"א אנו מצפים למשחק קשה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×