תפריט

נבן ספאחיה: "לא מרוצה מההגנה שלנו, אבל לא יכול להתלונן"

מאמן מכבי סיכם את הניצחון על ולנסיה ודיבר בעיקר על ההגנה: "סיום המשחק לא מתקבל מבחינתי, אבל אנחנו קבוצה חדשה ונלמד מזה". פייר ג'קסון: "הקהל היה חשוב ודחף אותנו לניצחון"

07/12/2017
ראשי · ארכיון כתבות · נבן ספאחיה: "לא מרוצה מההגנה שלנו, אבל לא יכול להתלונן"
מכבי פוקס תל אביב המשיכה בתנופה שלה והשלימה ניצחון שלישי ברציפות בכל המסגרות אחרי ששרדה דרמה וחגגה 91:94 מותח על ולנסיה הספרדית במסגרת המחזור ה-11 של היורוליג.
"מה שעשה את ההבדל זה פשוט שקלענו יותר מהם", ניתח נבן ספאחיה לאחר הניצחון. "לא אהבתי את כמות הסלים שקיבלנו, אבל זה היורוליג ויש קבוצות טובות מולנו שמתכוננות אלינו גם. קלענו 94 נקודות שזה לא קל, אבל אנחנו צריכים להשתפר בהגנה. סיום המשחק לא מתקבל מבחינתי, אבל אנחנו קבוצה חדשה ונלמד מזה".

על דשון תומאס והטענות שהוא לא קולע מספיק נקודות: "אני לא מתעניין בזה כל עוד הוא תורם לקבוצה, אולי לתקשורת יש בעיה עם זה, לי לא. יש לנו הרבה שחקנים בסגל שלא היה כשירים היום, אבל הם יהיו כשירים למשחק הבא מול הפועל חולון".

פייר ג'קסון

אחד המצטיינים של מכבי בניצחון על הספרדים הערב, פייר ג'קסון, סיכם את המשחק מנקודת מבטו: "אני מקווה שהמומחיות שלנו לא תהיה לנצח במשחקים צמודים, אלא פשוט לנצח. הקהל היה חשוב ודחף אותנו לניצחון. הם (ולנסיה) הלחיצו אותנו בסיום, אבל הצלחנו לשמור על ריכוז בסופו של דבר".

דשון תומאס הוסיף: "הסיום היה דרמטי. הם הלחיצו אותנו בסוף, אבל התמודדנו עם זה בתור קבוצה והשגנו את הניצחון. יש לנו כמה שחקנים שיודעים להתמודד עם מצבי לחץ. הרגשתי טוב אישית, אני תמיד מוכן לתרום לקבוצה בכל אספקט שידרש ממני ולא רק בנקודות. כל קבוצה בישראל ממש רוצה לנצח אותנו, אז נצטרך לבוא מאוד מפוקסים במשחק הבא".


דיוויד בלו


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

הודעת מועדון בנוגע לתפקיד הקפטן

22/01/2018

ספאחיה: "אני לוקח אחריות מלאה על ההפסדים האלה"

20/01/2018

בתום מותחן: הפסד 94:91 לגלבוע/גליל

20/01/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרף למועדון מכביסט

תאריך לידה:
שלח לי עדכונים למייל
×